dr Paweł Mazur

Ginekolog

Świetny lekarz prowadził moją całą pierwsza ciążę wszystko wytłumaczył odbierał telefony w nocy jak coś mnie nie pokoilo wizyty na nfz oczywiście przeprowadził mi cięcie u Siebie w szpitalu w Lipsku opieka fantastyczna nie zapomniał o mnie na szpitalu zaglądał dbał Bardzo polecam

Bardzo polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz . Prowadził moją ciążę de facto bliźniaczą. Pan doktor jest bardzo uprzejmym człowiekiem, wyczerpująco odpowiada na pytania i bardzo interesuje się stanem zdrowia pacjentki. Badania wykonuje dokładnie i precyzyjnie . Jeżeli coś się Panu doktorowi nie podoba, kieruje na dodatkowe badania . Polecam serdecznie.

Nie polecam. Tego lekarza jest nie sympatyczny. BADA Z LASKA STANOWCZO ODRADZAM MAM TRAUME PO JEGO WIZYCIE

NIE POLECAM ! Byłam u tego Pana Doktora ponieważ potrzebowałam szybkiej pomocy a do innych lekarzy były kolejki. Będąc w gabinecie praktycznie nie przeprowadził wywiadu. Podczas badania był BARDZO NIEDELIKATNY. Chyba mu się wydawało że jestem ze stali bo po przyjściu do domu zaczęłam lekko krwawić. Mój problem głównie polegał na bólu jajników co lekarz wytłumaczył owulacją. Powiedziałam że te bóle mam cały miesiąc na co odparł że w takim razie nie wie dlaczego. Nie zapisał żadnych leków i na tym się skończyła moja wizyta. Naprawdę nie polecam, lekarz niekompetentny.

Bardzo dobry lekarz, każdą pacjentkę traktuje z należytym szacunkiem, kulturą i uwagą. Nie ważne czy wchodzi się do gabinetu jako pierwsza czy ostatnia tego dnia. Już na pierwszej wizycie wykonał mi usg i zdiagnozował problem, który sprawiał, że z bólu ledwo stałam na nogach. Wszystko mi wytłumaczył, opisał przyczyny i leczenie. A wszystko to z uśmiechem, w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Pan doktor leczył także moją mamę i dzięki niemu wyszła cało z poważnej przypadłości. Polecam!

U Dr. Mazura leczę się już kilkanaście lat. Zawsze ma dla mnie czas, leczę się państwowo. Mam jego wizytówkę. Jak mam problem to dzwonię (jak nie odbiera lekarz oddzwania nie wiedząc kto dzwoni) zawsze pomaga bezinteresownie. Zawsze mogę na niego liczyć. Jest zainteresowany, wykona wszelkie badania i to państwowo. Odbierał mój jedne poród poprzez cesarskie cięcie. Przyjmuje w Pionkach ja jestem z Radomia ale jak coś się dzieje zawsze wybieram szpital w Pionkach. Takich lekarzy jak on ciężko spotkać w dzisiejszych czasach. Przyjmuje również w Przychodni w Radomiu do której jestem zapisana. Polecam tego lekarza.

jest bardzo dobrym lekażem i umi leczyć i wytłumaczy wszystko

jest bardzo dobrym lekażem i umi leczyć i wytłumaczy wszystko

bardzo dobry lekarz polecam wszystkim Panią

bardzo dobry lekarz polecam wszystkim Panią

Kompetencja,kultura oraz 0 komercji.Polecam. Magda

Kompetencja,kultura oraz 0 komercji.Polecam.

Magda