dr n. med. Paweł Miękus

Kardiolog

Czas pana doktora dla mnie to 15 łącznie z ekg. Brak wywiadu, brak zaleceń poza "kłuciem nie przejmować się, zapraszam na echo serca za 2 tyg" generalnie żałuję tylko straconych pieniędzy. Pytania o covid, cholesterol ale żadnych skierowań, żadnych zleceń, nawet nie miałem podstawowego osłuchowego badania. Dziś dla odmiany udałem się do innego kardiologa-zlecenie na wszysykie badania, osłuchanie, zmierzenie ciśnienia,szczegółowy wywiad i kolejna wizyta w tym samym tygodniu a przede wszystkim plan na szczegółowe sprawdzenie co jest nie tak i jakie są przyczyny.

Czas pana doktora dla mnie to 15 łącznie z ekg.

Widać ze Doktor dysponuje potężna wiedza ,jednak każde słowo trzeba od niego kupować :( wizyta trwa kilka minut ,mam wrażenie,ze nie traktuje mnie poważnie ze względu na moj wiek ,a problemy nadal pozostają nie rozwiązane :(

Byłam raz i nie chcę więcej. Nawet nie przeprowadził standardowego wywiadu, który jest u kardiologa na NFZ. Drogie wizyty, słabe zainteresowanie pacjentem nietypowym, czytaj nie senior na dalsze dojenie kasy. NIE POLECAM.

Od trzech lat leczę się u doktora Mię kusa i czuję wyrażną poprawęzdrowia.Zofia G.

fachowiec w dziedzinie kardiologi jakich mało,trafna diagnoza i natychmiastowe skuteczne leczenie .Jestem wdzięczny losowi że trafiłem fachowca tej klasy

Od roku jestem pacjetem dra Pawła Miękusa, uprzednio leczyłemsię od wielu lat u innego kardiologa. Miałem często arytmię serca, leczyłem się przy pomocy rytmonormu z miernym skutkiem. Obecnie biorę od 8-miu miesięcy inny lek Cordarone, początkowo w większych dawkach obecnie 1/2 tabletki dziennie i nie miałem w tym czasie obiawów arytmi. Wiem, że ten lek jest agresywny,lecz skuteczny i jest nadzieja, że będę mógł go odstawić. Dr Paweł Miękus bardzo trafnie ustawił sposób leczenia czego poprzednio żaden lekarz nie zrobił. Mam do tego doktora bardzo duże zaufanie i polecam Go swoim znajomym. Edward J.