dr n. med. Paweł Miękus

Kardiolog

3,4

Widać ze Doktor dysponuje potężna wiedza ,jednak każde słowo trzeba od niego kupować :( wizyta trwa kilka minut ,mam wrażenie,ze nie traktuje mnie poważnie ze względu na moj wiek ,a problemy nadal pozostają nie rozwiązane :(

Byłam raz i nie chcę więcej. Nawet nie przeprowadził standardowego wywiadu, który jest u kardiologa na NFZ. Drogie wizyty, słabe zainteresowanie pacjentem nietypowym, czytaj nie senior na dalsze dojenie kasy. NIE POLECAM.

Od roku jestem pacjetem dra Pawła Miękusa, uprzednio leczyłemsię od wielu lat u innego kardiologa. Miałem często arytmię serca, leczyłem się przy pomocy rytmonormu z miernym skutkiem. Obecnie biorę od 8-miu miesięcy inny lek Cordarone, początkowo w większych dawkach obecnie 1/2 tabletki dziennie i nie miałem w tym czasie obiawów arytmi. Wiem, że ten lek jest agresywny,lecz skuteczny i jest nadzieja, że będę mógł go odstawić. Dr Paweł Miękus bardzo trafnie ustawił sposób leczenia czego poprzednio żaden lekarz nie zrobił. Mam do tego doktora bardzo duże zaufanie i polecam Go swoim znajomym. Edward J.

Od trzech lat leczę się u doktora Mię kusa i czuję wyrażną poprawęzdrowia.Zofia G.

fachowiec w dziedzinie kardiologi jakich mało,trafna diagnoza i natychmiastowe skuteczne leczenie .Jestem wdzięczny losowi że trafiłem fachowca tej klasy