dr n. med. Paweł Mońka

Onkolog

Leczę się u Pana doktora od 3 lat, uważam go za bardzo dobrego lekarza, rzetelny, kompetentny,pilnuje terminu kolejnych badań, zawsze tłumaczy co i dlaczego jeśli jest taka potrzeba, zawsze pyta czy są jeszcze leki, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent, dlatego jeden siedzi u niego 5 min. a inny 30 min. a jest doktorem bardzo zapracowanym (ordynator) Dla mnie lekarz powinien być kompetentnym fachowcem i taki jest dr Mońka, nie idę do onkologa po leczenie duszy a ciała. Polecam w 100 %

Bardzo skuteczny, konkretny, raczej oschły i mało komunikatywny chyba ze względu na brak czasu, bardzo, bardzo zapracowany

lekarz z powolaniem, a takich juz niestety coraz mniej. kompetentny, profesjonalny i skuteczny!!!

Lekarz leczył moją mamę przez 6 lat. Był jedynym lekarzem, do którego miała 100% zaufanie. Cierpliwy, słucha. Wspaniały