lekarz Paweł Pielaszkiewicz

Super specjalista z podejściem do pacjenta. Cierpliwy i wyrozumiały. Polecam wszystkim w 100%. Nie zmienię na innego 😊

Razem z mężem jestesmy pod opieką pana Pawła od 4lat i gdyby na Tej skali była 10tka to z czystym sumieniem byśmy dali, w każdym kryterium. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, kompetentny, udało Mu się doprowadzic nasze ząbki do pieknego stanu, ja miałam krzywe, żółte a mąż do leczenia. Teraz mam proste i białe a przede wszystkim zdrowe. Jeździmy z mężem do pana Pawła z warszawy i zawsze będziemy jedździć. Nie jest drogi a profesjonalny w 1000000% POLECAMY

Potwierdzam wcześniejsze opinie, doktor ma podejście i cierpliwość chyba do każdego pacjenta :)Zaczynałam się u niego leczyć w Legionowie następnie jeździłam do Nowego Dworu a w tej do Chotomowa. Najlepszy dentysta u jakiego byłam.

Pan Doktor jest nieocenioną osobą moi chłopcy go uwielbiają i nie mogą doczekać się następnej wizyty. Wspaniałe podejście do dzieci. Polecam

W 100% mogę polecić tego dentystę. Jest uprzejmy, miły, wszystko doskonale tłumaczy, i dobrze wykonuje swoje zadanie. POLECAM! ! !

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Chotomów"?

Centrum Medycyny Rodzinnej "AGMA"
Gwiaździsta 4

Wiejski Ośrodek Zdrowia