lekarz Paweł Pielaszkiewicz

Razem z mężem jestesmy pod opieką pana Pawła od 4lat i gdyby na Tej skali była 10tka to z czystym sumieniem byśmy dali, w każdym kryterium. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, kompetentny, udało Mu się doprowadzic nasze ząbki do pieknego stanu, ja miałam krzywe, żółte a mąż do leczenia. Teraz mam proste i białe a przede wszystkim zdrowe. Jeździmy z mężem do pana Pawła z warszawy i zawsze będziemy jedździć. Nie jest drogi a profesjonalny w 1000000% POLECAMY

Potwierdzam wcześniejsze opinie, doktor ma podejście i cierpliwość chyba do każdego pacjenta :)Zaczynałam się u niego leczyć w Legionowie następnie jeździłam do Nowego Dworu a w tej do Chotomowa. Najlepszy dentysta u jakiego byłam.

Pan Doktor jest nieocenioną osobą moi chłopcy go uwielbiają i nie mogą doczekać się następnej wizyty. Wspaniałe podejście do dzieci. Polecam

W 100% mogę polecić tego dentystę. Jest uprzejmy, miły, wszystko doskonale tłumaczy, i dobrze wykonuje swoje zadanie. POLECAM! ! !

Lekarz bajka, uprzejmy, miły, kompetentny, za wszelka cenę stara się pomóc tak aby nie "naciągnąć" pacjenta na koszta. Wspaniały fachowiec, miałem przyjemność leczyć u Pana doktora zęby kiedy jeszcze pracował w przychodni "Życie" w Nowym Dworze Mazowieckim. Bardzo boję się dentysty, u tego lekarza nigdy nie bolało, zawsze znieczulił tak aby człowiek nic nie czuł, pamiętam sytuacje gdzie podczas rwania szóstki otworzył mi się kanał łączący zębodół z nosem - inny lekarz wysłałby mnie od razu na chirurgię szczękowa a Pan doktor wszystko tak zrobił, że po jakichś 7 latach od tego zdarzenia wszystko jest w porządku i nigdy nie miałem z tym problemu - jest po prostu wspaniałym lekarzem, polecam dla wszystkich ale szczególnie dla dzieci - ma wspaniałe podejście do każdego pacjenta, brak mi słów aby wyrazić to co myślę o doktorze Pawle. Pozdrawiam serdecznie Panie Doktorze i ubolewam, że już od tak dawna nie ma Pana w Nowym Dworze Mazowieckim - to wielka strata dla tutejszych pacjentów. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Tomek