lekarz Paweł Pietrzak

Okulista

Byłam u Pana Doktora z moim synem parokrotnie, Jakoś nigdy nie narzekałam na nieuprzejmość, brak empatii, szorstkość w kontakcie z dzieckiem i rodzicem, choć tak zawsze było, ale do badania nie miałam zastrzeżeń. Ale dzisiaj po umówionej kilka miesięcy temu wizycie jestem totalnie zbulwersowana i więcej do tego Pana nie pójdę. Wizyta była na godz. 10, byłam może 5 minut po, z przyczyn niezależnych ode mnie. Czekając godzinę na przyjęcie w końcu dowiedziałam się od Pana Doktora, \ze nas dzisiaj nie przyjmie, ponieważ ma już innych swoich pacjentów.... Syn nie ...

Wizyta była na godz. 10, byłam może 5 minut po, z przyczyn niezależnych ode mnie. Czekając godzinę na przyjęcie w końcu dowiedziałam się od Pana Doktora, \ze nas dzisiaj nie przyjmie, ponieważ ma już innych swoich pacjentów.... Syn nie poszedł do szkoły, ja do pracy , a Pan Doktor bez mrugnięcia okiem odprawił nas z kwitkiem.... Dla mnie to niedopuszczalne, nieprofesjonalne.

Bardzo uprzejmy i co najważniejsze kompetentny doktor. Wykonane wszystkie niezbędne badania oraz świetnie tłumaczy. Polecam!

Polecam!

Chodzę do niego regularnie na wizyty kontrolne z synem. Nie szukamy psychoterapeuty tylko okulisty. Od samego słuchania ludzkich opowieści przed wejściem do gabinetu robi się słabo. Dlatego doceniam jego szybką i co ważne fachową obsługę. Gość konkretny, konsekwentny no i ma sprzęt, a nie jakieś pordzewiałe kowadła. Mi to odpowiada ale mogę być nieobiektywny bo znam go już kilka dobrych lat. Faktycznie, jak pacjent chciałby opowiedzieć komuś historię swojego życia to raczej nie u niego. Za to na pewno pomoże, a jeśli nie będzie mógł to skieruje gdzie trzeba. Tak powinno to wg mnie wyglądać.

bardzo dobry lekarz juz na pierwszej wizycie rozpoznal schorzenie,zlecil dodatkowe badania następnie wypisał skierowanie do szpitala.konkretny ,rzeczowy polecam dziekuję

Bardzo dobry okulista, posiada dużą wiedzę, kompetentny, rzeczowy. Dysponuje bardzo dobrym sprzętem w gabinecie. Szczerze go polecam.

Doktor Pietrzak jest konkretny, kompetentny, kompleksowo podchodzi do pacjenta, tłumaczy czasem aż za wiele, jest godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz :) profesjonalnie wykonuje wszystkie badania, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie :D

I co z tego, że nie uprzejmy?Ważne, że skuteczny...........................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

miły, czy nie, większego znaczenia nie ma- ważne że zlecił wszystkie bad. i rozpoznał chorobę. Polecam

bada dokładnie, jak czegoś nie wie, albo nie może zdiagnozować, mówi to i wysyła do innego ośrodka o większych możliwościach diagnostycznych