dr n. med. Paweł Płaza

Urolog

Ze względu na bardzo złe wyniki badań moczu otrzymałem skierowanie do urologa z adnotacją "PILNE". W przychodni SPSK 4 w Lublinie w rejestracji powiedziano mi, że nie mogą mnie zarejestrować w tym trybie, gdyż decyzję o przyjęciu poza poza planową (tj sześciomiesięczną )kolejką podejmuje lekarz i do niego mam się zgłosić z zapytaniem czy mnie przyjmie. Wg otrzymanej informacji lekarz Paweł Płaza w przychodni przyjmuje w poniedziałki od godziny 8 rano. O 7:45 rano zacząłem czekać przed gabinetem.Lekarz w przychodni pojawił się o godzinie 9:15. Gdy pokazałem mu skierowanie spojrzał ...

Ze względu na bardzo złe wyniki badań moczu otrzymałem skierowanie do urologa z adnotacją "PILNE". W przychodni SPSK 4 w Lublinie w rejestracji powiedziano mi, że nie mogą mnie zarejestrować w tym trybie, gdyż decyzję o przyjęciu poza poza planową (tj sześciomiesięczną )kolejką podejmuje lekarz i do niego mam się zgłosić z zapytaniem czy mnie przyjmie. Wg otrzymanej informacji lekarz Paweł Płaza w przychodni przyjmuje w poniedziałki od godziny 8 rano. O 7:45 rano zacząłem czekać przed gabinetem.Lekarz w przychodni pojawił się o godzinie 9:15. Gdy pokazałem mu skierowanie spojrzał na nie i zadał jedno pytanie : czy jestem w przychodni pierwszy raz, czy też już leczyłem się w niej. Nie zapytał się o wyniki , aby określić na ich podstawie czy mój stan zdrowia nie wymaga pilnego działania jak stwierdził lekarz POZ - dla niego było ważne, czy już byłem ich pacjentem. Gdy odpowiedziałem , że jest to moja pierwsza wizyta u nich , krótko odpowiadział : " PLANOWA KOLEJKA". Czyli 6 miesięcy czekania na wizytę, podczas gdy lekarz POZ na podstawie wyników badań stwierdził, że mój stan zdrowia wymaga pilnego objęcia leczeniem specjalistycznym. Z takim podejściem ten pan nie powinien wykonywać zawodu lekarza.

Wspaniałe podejście do pacjenta.Rewelacyjny , uprzejmy i wspaniały człowiek, utalentowany fachowiec.Mój tata miał ogromne szczęście źe trafił do tego lekarza.Dziękuje panie doktorze z całego serca za opiekę i wykonanie operacji tacie.Pozdrawiam i źyczę duźo zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych.

Lekarz godny polecenia, właściwy człowiek na właściwym miejscu, potrafi wytłumaczyć metody leczenia, wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam w 1000%.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ,O OGROMNEJ WIEDZY ,WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU .ŻYCZYMY POWODZENIA W PRACY ZAWODOWEJ I ŻYCIU OSOBISTYM.POLECAM KAŻDEMU ,KTO POTRZEBUJE POMOCY BARDZO DOBREGO UROLOGA.

Naprawdę rewelacyjny Lekarz przez wielkie "L". Kompetentny, uprzejmy, słuchający pacjenta. Zdecydowanie polecam innym wizytę u pana doktora.

Lekarz-czlowiek, ktory moze pomoc i pomaga

Lekarz-czlowiek, ktory moze pomoc i pomaga

Młody lekarz o ogromnej wiedzy i "otwartym umyśle" na wciąż biegnącą do przodu wiedzą medyczną.Pełen profesjonalizm.Polecam wszystkim którzy mają problemy onkologiczno-urologiczne.WARTO!

GORĄCO POLECAM!PEŁEN PROFESJONALIZM,BARDZO MIŁY CZŁOWIEK,CO BARDZO WAŻNE-DELIKATNOŚĆ W PODEJŚCIU DO CHOREGO.JASNO TŁUMACZY METODY LECZENIA.GODNY ZAUFANIA.