Paweł Podhalański

Dr. Podhalański ? mogłabym wiele miłych słów napisać:) od wychwalania jego podejścia do pacjentki od strony medycznej do zwykłej rozmowy przed badaniem, po pierwsze to świetny człowiek, kulturalny, miły, ciepły i inteligentny. Wizyta u niego to czyta przyjemność-miłą rozmową skutecznie rozładowuje stres przed badaniem które jednak jest krępujące.......Od strony stricte medycznej byłam zachwycona, wszystko dokładnie wytłumaczył, co robi, co bierze do ręki jak mam się zachować itd Dr. przeprowadził przez 9 mies ciąży kilka moich koleżanek z mojego lub bez polecenia-każda z nich urodziła zdrowe piękne dziecko. Doprawdy dziwne są ...

Doprawdy dziwne są dla mnie opinie seksistowskie, uważam że to profesjonalista, ale nie zapominajmy że człowiek, każdy ma dobre i złe dni- może je mieć i ginekolog i koniarz!
Drogie Panie to że Dr, uśmiechnie się do WAS lub też powie jakiś komplement nie znaczy chyba że leci na wasze wdzięki ? Powiem brutalnie-sądzicie że każda z Was jest pierwsza siadająca na jego fotelu ? Ginekolog to zawód, a nie zabawa. Nie zostaje się nim by oglądać intymne miejsca kobiet.

Nie polecam nikomu................................!

Nie polecam nikomu................................!

to jest lekarz który żywo interesuje sie pacjentem. Ostatnio miałam zabieg w szpitalu czułam sie pacjentem któremu poswiecał wiele uwagi, kompetentny,troskliwy, czułam sie wyrózniona ze jestem jego pacjentką polecam innym jego opiece

Lekarz, dzięki któremu donosiłam ciążę i urodziłam zdrowe dziecko. Niestety nie można tego samego powiedzieć o większości lekarzy w kaliskim szpitalu. Polecam serdecznie

byłam na pierwszej wizycie i jest świetnie :) nie czułam żadnego skrępowania :P bardzo przyjemny , miły, sympatyczny, uprzejmy i pogodny człowieczek :)) gorąco polecam :]

ŚWIETNY SPECJALISTA! Prowadził cała mają ciąże i nie mogę złego słowa powiedzieć o doktorze,zawsze był miły i uprzejmy,a nawet dowcipny. Kiedy coś się działo zawsze mogłam zadzwonić i zapytać co robić..W ciąży leżałam jakiś czas w szpitalu,codziennie doktor przyszedł,pytał jak się czuję,mówił co jest,co mam podawane i dlaczego..Był także przy porodzie. A rano już bardzo wcześnie również przyszedł zapytać jak się czujemy..Jest Naprawdę Świetnym Lekarzem i ma bardzo dobre podejście do pacjentek,POLECAM !

bardzo miły sympatyczny lekarz poświeca bardzo dużo czasu i wszystko dokładnie tłumaczy polecam wszystkim

Naprawdę przesympatyczny lekarz i osób z takim podejściem wśród lekarzy niestety brakuje. Dodatkowo z cierpliwością odpowiada na liczne pytania, które zadawałam. Przy tym podczas badania bardzo delikatny.

Ten lekarz to kompletny konował!!nikomu nie polecam nic nie potrafi zal ze taki lekarz leczy ludzi!!

świetny lekarz poważnie podchodzi do problemu interesuje sie stanem pacjentki po zabiegu miły wzbudza zaufanie polecam