lekarz Paweł Pyszny

Naprawdę szczerze polecam pana doktora świetny fachowiec z dużym zaangażowaniem i życzliwością do pacjentów. Naprawdę bardzo dziękuję dzięki panu mogę znowu normalnie funkcjonować Jeszcze raz dziękuję

Naprawdę bardzo dziękuję dzięki panu mogę znowu normalnie funkcjonować
Jeszcze raz dziękuję

Bardzo szczerze polecam lekarza ortopedę i traumatologa Pawła Pysznego. Jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem który szybko pomógł mi w moim złym stanie zdrowia - staw biodrowy do usunięcia i wymiany. Miałem poważne problemy w poruszaniu się, a do tego strasznie długa kolejka. Pan doktor uratował mnie od długich cierpień i dokonał szybko wymiany stawu. Jestem bardzo szczęśliwy i uwdzięczny za retunek. Na jego ręcę skladam również podziękowania dla całego zespołu Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala w Nisku.

Bardzo szczerze polecam lekarza ortopedę i traumatologa Pawła Pysznego.

Lekarz Paweł Pyszny stwierdził u mnie naderwanie przyczepu dalszego mięśnia prostego brzucha . Miała być poprawa po zabiegu PRP podanego w miejsce bólu . Jest już równe 2 lata od zabiegu i wizyt .... Nic nie pomogło . Wyleczył mnie jedynie z ponad 2 tysięcy z portfela . Nie polecam

Jest już równe 2 lata od zabiegu i wizyt .... Nic nie pomogło .
Wyleczył mnie jedynie z ponad 2 tysięcy z portfela .

Nie polecam

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy,szybko reagujący na przedstawiony mu problem medyczny. Kultura osobista na wysokim poziomie. Przyjął mnie bez wcześniejszego zarejestrowania bez zbędnych dyskusji.

bez zbędnych dyskusji.

Porażka. Pan doktor wmawia pacjentowi, że skoro może chodzić to nic mu nie dolega. Nie zwraca uwagi na problemy które zgłasza mu pacjent. Naciąga na niepotrzebne koszty, nie realizując jednocześnie działań o które prosi pacjent. Szczerze odradzam wizytę u tego niby specjalisty.