Lekarze Dąbrowa Tarnowska

- 124 lekarzy
Dąbrowa Tarnowska Endokrynolog lek. med. Paweł Chrapczyński

lek. med. Paweł Chrapczyński

Endokrynolog, Internista

liczba opinii: 0

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska

wizyta już od 70
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Zbigniew Chmura

Ginekolog położnik

liczba opinii: 28

Gabinet

Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 3,7/5
Bardzo dobry lekarz. Zainteresowany pacjentką nawet po zakończonym leczeniu. Konkretny i niezbywający podczas wizyt w gabinecie.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Daniel Chrzan

Fizjoterapeuta

liczba opinii: 24

FIZJO - MEDICUS Gabinet Terapii Manualnej i Rehabilitacji Centrum Medyczne Unident

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 5,0/5
Mało by było słów, żeby opisać jaką pomocą wykazał się doktor Daniel Chrzan żeby mi pomóc. Nie wchodząc w szczegóły do gabinetu trafiłam z dolegliwościami bólowymi. Na pierwszej wizycie po szczegółowym wywiadzie został ustalony plan działania. Doktor Chrzan jest profesjonalny, a przy tym sympatyczny i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Ogólne podejście do problemu z jakim zgłasza się pacjent i cała wizyta są bardzo profesjonalne. Skrupulatny, sympatyczny i godny zaufania. ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Beata Wiśniowska

Dermatolog

liczba opinii: 17

Gabinet
1 Maja 6
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 3,7/5
Niestety zupełnie nie polecam specjalisty dermatologi Pani Beaty Wiśniowskiej. Wizyta za 100 zł trwała nie całe 2 minuty a Pani doktor ledwo co na mnie spojrzała po czym wypisała receptę i podziękowała za wizytę. Już dawno nie byłam tak zażenowana wizytą u lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marta Kopeć

Laryngolog

liczba opinii: 16

Gabinet
ulica Westerplatte 4/2
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 1,6/5
Nie wiem dlaczego pani doktor ma takie krytyczne opinie?? Może że długo przyjmuje? Ale za to w tym czasie tlumaczy wszystko, oczywiście trzeba z nią rozmawiać, zresztą rozmowa jest podstawą wszystkiego, lekarz nie jest wszechwiedzący, trzeba opisać dokładnie swoją chorobę, uważam że teraz są dziwne czasy dziwnie też się sami zachowujemy spójrzmy Może trochę krytycznie na siebie nikt nie jest idealny. Byłem u pani doktor i uważam- mimo tego że ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Marek Woźniak

Ginekolog położnik

liczba opinii: 15

Gabinet
ulica Zazamcze 17a
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 3,9/5
Moja opinia jest moją opinią,nie bazuję więc na powyższych komentarzach,tylko na swoich spostrzeżeniach. Już prawie 15 lat jestem pacjentką dr Woźniaka.Skoro nadal jest moim lekarzem ,na pewno o czymś to świadczy.Stwierdzam, iż jest bardzo doświadczonym lekarzem, doskonale zna się na swoim fachu, potrafi zdecydowanie postawić jasną i konkretną diagnozę.Prostym określeniem - po prostu nie "czai się", tylko mówi konkretnie o co chodzi,uważając przy tym, aby nie zmartwić swojej pacjentki. Zdecydowanie ...
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

Gabinet
Rynek 35/IIp
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Urszula Zygmunt milewska

Ginekolog położnik

liczba opinii: 9

Gabinet

Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 2,9/5
Ta Pani "lekarz" jest wyjątkowo nieuprzejma, opryskliwa, niemiła i wyjątkowo złośliwa . Z wielką łaską zwraca się do pacjentek. Po przeczytanych opiniach pacjentek spodziwałam się że może być niemiła, ale to czego doświadczyłam przeszło mioje wyobrażenia.
Smutne to doprawdy że potrzebujace pomocy lekarskiej kobiety i ich nienarodzone dzieci są narażane na takie okropne traktowanie i stresowe traktowanie.
Zdecydowanie odradzam narażania się na takie nieprzyjemności. A "lekarza" zdecydowanie nie ...
Opinia dodana przez: opinia

dr n. med. Witold Bołtuć

Ortopeda

liczba opinii: 7

Gabinet

Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 4,4/5
Udałam się do lekarza Bołtucia, ponieważ inni lekarze stwierdzili, że moja złamana z przemieszczeniem i z odłamami kość, po usunięciu druta, następnie po ponownym rozejściu...sama się zrośnie...a to że będę miała opadnięte ramię oraz wystającą łopatkę chyba uważali za normalne aa i chcieli za jakiś czas obciąć zdrową kość która wystawała przez skórę.... bardzo humanitarne prawda? Pan Bołtuć od razu przykuł moją uwagę poważnym wyrazem twarzy oraz przeszywającym spojrzeniem. Zbadał ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jacek Bajorek

Chirurg ogólny

liczba opinii: 6

Gabinet

Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 5,0/5
Takich lekarzy ze świecą szukać , uprzejmość i kultura na najwyższym poziomie. Zawdzięczam mu pomoc ze szybko odkrył co mi dolega gdzie odwiedziłam wcześniej masę lekarzy którzy rozkładali ręce.
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat