lek. dent. Urszula Piecyk

2,9
2,9
2,4
2,7

nie polecam, po 5 latach noszenia aparatu, naciągania na koszty pozostały zepsute, zniszczone zęby...

Nie polecam brak kompetencji nie profesjonalna wprowadzająca w błąd zmarnowane pieniądze i czas. Zęby po leczeniu dalej Krzywe i brak zgryzu ……..

Świetny i kompetentny lekarz pełen empatii. Długotrwałe leczenie krzywych zębów zakończone sukcesem.Po każdej wizycie otrzymałam pełne kompletne wyjaśnienia i wskazówki co do dalszego postępowania.Polecam wszystkim gorąco

Jestem zachwycona wynikami leczenia, podejściem pani doktor jej kompetencjami i zaangażowaniem.Moja córka nie mogła doczekać się kolejnych wizyt.Gabinet bardzo nowocześnie wyposażony świetny kontakt i rewelacyjne położenie.Polecam każdemu bo nie zmieniłabym na innego lekarza.

Absolutnie nie polecam, podejście do pacjenta tragiczne. Pani doktor leczyła mnie przez 3 lata po tym czasie kiedy zaczęły pojawiać się problemy z zębami pani doktor nie miała dla mnie czasu, odwoływała wizyty na godzinie przed, była nie miła i nie kompetentna, zostawiła mnie z "drutem na zębach" , nie czując się w obowiązku pomóc, musiałam szukać innego lekarza!!!! Tragedia, dla tej kobiety liczy się tylko kasa!!!

Zmarnowałam pieniądze i czas u Pani doktor. Leczyła mnie ortodontycznie przez 2,5 roku. Efekt? szkoda nawet pisać. TwierdziŁa że już nic więcej się nie da zrobić. Po ochłonięciu poszukałam innego specjalisty,który zgodził się poprawić błędy szanownej Pani doktor i po powtórnym leczeniu nareszcie mogę się cieszyć ładnym uśmiechem. Absolutnie nie polecam tej Pani .