Ortodonta Tarnów

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA RENATA RADLIŃSKA - GERLACH
Skargi 38
33-100 Tarnów

Pani Ortodonta w trakcie leczenia wydawała mi się dość miła, aż nawet na wyrost. Pierwsza wizyta kosztowała 65 zł aż do ceny 220 na końcu leczenia. Oprócz 2 aparatów łącznie 3300 zł i sprzętów które mam teraz nosić łącznie 1500zł w czasie leczenia musiałem zainwestować ponad 1000 zł w dwa sprzęty, które wg mnie kompletnie nie były przydatne, tylko utrudniały mi mówienie i pracę. Już pod koniec leczenia skasowała mi wizytę kontrolną 2x na rachunku co zobaczyłem dopiero później wiec trzeba się pilnować z płaceniem. Oprócz tego pali papierosy co mnie obrzydza.

CENTRUM STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ DENTARIA
ŚW. KATARZYNY 4
33-100 Tarnów

Odkąd pamiętam,zawsze miałem strach do pujścia do dentysty.Wystarczyła jedna wizyta u Pani doktor,i przekonałem się,że miałem poprostu w sobie zakodowany strach.Teraz chodze kiedy jest to potrzebne,głównie tylko na przeglady,a to dlatego ze zęby zrobione przez Panią doktor,są zrobione dokładnie.W gabinecie jest miła i przyjema atmosfera,a nie tak jak inni wypisuja,ze Pani doktor mruczy cos pod nosem.Najbardziej jestem zadowolony ze zrobionych 2 kanałówek (perfekcyjnie),a nie tak jak inni lekarze szybko i niedokładnie,gdzie pozniej trzeba chodzić i poprawiac.Bardzo polecam ten gabinet,oraz Pania doktor wraz z personelem.

Opinia dodana przez: Marcin

Alicja Ulanecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Naprawdę polecam Panią Doktor, po pierwsze nie usuwa zębów "jak leci" tylko doradza co można z tym zrobić (choć np inny stomatolog stwierdził żeby usuwać), nie jest pazerna na pieniądze i jeżeli uważa że coś jest zbędne to o tym powie. Usuwała mi dwie ósemki i za każdym razem (mimo moich obaw i lęku) było szybko i sprawnie. Naprawdę gorąco polecam zarówno do usuwania jak i leczenia :)

Opinia dodana przez: Magda

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Absolutnie nie polecam, podejście do pacjenta tragiczne. Pani doktor leczyła mnie przez 3 lata po tym czasie kiedy zaczęły pojawiać się problemy z zębami pani doktor nie miała dla mnie czasu, odwoływała wizyty na godzinie przed, była nie miła i nie kompetentna, zostawiła mnie z "drutem na zębach" , nie czując się w obowiązku pomóc, musiałam szukać innego lekarza!!!! Tragedia, dla tej kobiety liczy się tylko kasa!!!

Opinia dodana przez: Judyta

Prywatny Gabinet Lekarski
Widok 82

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Ortodonci w mieście Tarnów