2,4
2,6
2,8
2,9
2,7

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Przyszłam do pani doktor z diagnozą wyrwania ósemki. Pani doktor po zobaczeniu zdjęcia rentgenowskiego nakrzyczała na mnie - kolokwialnie mówiąc ochrzaniła mnie o to, że chcę wyrywać ósemkę. Śmiała się do drugiej lekarki że jest moda na wyrywanie a klienci nie mają pojęcia co robią i koniecznie chcą te ósemki rwać. Nakrzyczała o to, że przychodzę z niewłaściwym żądaniem, a na moje tłumaczenie - że nie jestem lekarzem, mam zalecenie od innego dentysty, nie mam pojęcia kto się zna a kto nie - odpowiedziała, żebym najpierw się zdiagnozowała a potem zawracała jej głowę (!). Zaleciła mi leczenie kanałowe siódemki i tylko plombowanie ósemki - dowiedziawszy się że jestem na wizycie prywatnej usadziła mnie na fotelu, wbiła mi znieczulenie i NIE CZEKAJĄC AŻ ZADZIAŁA zaczęła borować mi zęba i plombować go. Nie reagowała na moje podskakiwanie i jęki z bólu, na zamykanie szczęki mówiła tylko "Ale pani przesadza". Powiedziałam jej że znieczulenie nie działa jeszcze, ale pani doktor nie miała czasu żeby czekać, bo czekało kilku dodatkowych pacjentów prywatnych przyjętych przez nią bez wcześniejszego zapisu - co otwarcie mówiła do drugiej lekarki. Ząb nie bolał, teraz boli. Dentysta powinien wzbudzać zaufanie, a nie spieszyć się z zabiegiem i krzyczeć. Nie tylko na mnie zresztą - na personel w recepcji też. NIGDY WIĘCEJ ! ODRADZAM! Dawno nie spotkałam się z tak złym dentystą.

Naprawdę polecam Panią Doktor, po pierwsze nie usuwa zębów "jak leci" tylko doradza co można z tym zrobić (choć np inny stomatolog stwierdził żeby usuwać), nie jest pazerna na pieniądze i jeżeli uważa że coś jest zbędne to o tym powie. Usuwała mi dwie ósemki i za każdym razem (mimo moich obaw i lęku) było szybko i sprawnie. Naprawdę gorąco polecam zarówno do usuwania jak i leczenia :)

Najbardziej co mi się nie spodobało to to, że Pani doktor kompletnie nie poświęcani czasu swoim pacjentom. Nastepny...nastepny...nastepny...czekalam na wizytę ok 2 miesiące, a nic na niej nie załatwiłam. Jeśli ide do lekarza, nie mówiąc już o tym , że czekam na wizytę nie krotko to chce wiedziec wszystko o tym co mi dolega i jak mozna cos wyleczyc. Niestety nie polecam.

Miała, fachowa i sympatyczna osoba. Przeprowadzam u niej stałe leczenie i nigdy nie byłem zawiedziony - tak godzinami przyjęcia i czasem oczekiwania jak i nigdy nie wystąpiły problemy po wizycie

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. Jako chirurg stomatolog jest nieoceniona nawet w najtrudniejszych przypadkach.Jednoczesnie jest osoba mila i kontaktowa.Szczerze polecam.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Pani Ulanecka usuwała mi 6-tkę, po podaniu znieczulenia, okazalo sie że nie zadziałało tak jak powinno, i gdy pani Ulanecka próbowała go wyrwać dalej bolało, o czym jej poweidziałam. Kazała mi odczekać jeszcze chwilę, bo może znieczulenie jeszcze nie zadziałało. Po chwili przystapiła z druga pania do rwania- jedna rwała druga trzymała mi głowę!! Rwały "na zywca" znieczulenie wogole nie działało, krzyczałam, że mnie boli, na co usłyszałam- dziewczyno, ty chyba nie wiesz co to ból.....Po mękach i krzykach wyrwały tego zęba i założyły 4 (!!!!) szwy. Okazalo się, że pod zębem była cysta i znieczulenie wogóle nie zadziałało, ale przecieć pani Ulanecka lepiej wiedziała czy mnie boli, i lepiej wiedziała co to wogóle jest ból....
Serdecznie odradzam!!

Nie polecam.Rwala mi 8, dala 2 znieczulenia i czulam jakby robila to na zywca.Nie dziwie sie jej ksywce RZEŻNIK. Do tego krzyczala, ze to zabieg chirurgiczny i bolec musi! Boli od tygodnia po wyrwaniu i doszedl stan zapalny zebodolu.Teraz leczy z niechecia to co spartaczyla. Wiecej juz u niej nic nie bede robic i tak radze innym. No chyba,ze zaplacicie to wtedy inaczej traktuje czlowieka.Wielka materialistka, anie lekarz z powolania..

Do tego krzyczala, ze to zabieg chirurgiczny i bolec musi!
Wiecej juz u niej nic nie bede robic i tak radze innym.

U Pani Ulaneckiej wyrywalam obie gorne osemki. Poszlo bardzo gladko i praktycznie bezbolesnie. Teraz musze usunac dolna i zastanawiam sie czy wybrac mezczyzne czy kobiete. Jedna rzecz nie podobala mi sie podczas wizyty Pani zaciekawiona byla bardziej kosmetykami i ubraniami... Ale ogolnie zabieg zostal wykonany prawidlowo.

NIE POLECAM TEJ PANI. Odwala robote, nie przykłada się, pie... wszystko, nie robi dokładnie w pośpiechu... To nie porozumienie. Żałuje że do niej poszłam zniszczyła mi zęba, nie wyczyściła i źle nałożyła nową plombe przez tą Panią musiałam usunać górną szóstke. Poza tym ma brudno w gabinecie. A trzeba zwracać na to szczególną uwage.

NIE POLECAM TEJ PANI.

Bardzo fajna pani doktor i cała przychodnia na Mościckigo jest super