2,7
2,1
2,4
2,5

Zdecydowanie nie polecam. Mąż miał umówioną wizytę na wyrwanie siódemki zaznaczę ze ząb bolał od paru dni. Po zjawieniu się na wizytę Pani doktor stwierdziła, że nie przyjmie męża bo nie ma czasu Nie tłumaczyła nawet dlaczego nie chce przyjąć nie zważała, że ząb boli. Nie rozumiem po co umawiała wizytę skoro nie przyjęła pacjęta po czym innych pacjentów przyjmowała ma konsultacje. Najwyraźniej Pani doktor przyjmuje pacjentów, z których ma więcej pieniedzy

Absolutnie nie polecam!!! Przyszłam do wyrwania chirurgicznie dwóch szóstek, zostało to zapowiedziane telefonicznie w recepcji . Pani doktor stwierdziła, że nie ma na to czasu, żeby je wyrwać bo to poważne zabiegi i że na wyrwanie jednego zęba potrzebuję przynajmniej godziny. Stwierdziła, że ma czas tylko na konsultacje za którą oczywiście trzeba zapłacić dodatkowo. Pani doktor wyrwałam już jednego zęba i trwało to 10 minut, bez rozcinania dziasła, gdzie ten poważny zabieg !?! Nie wzięłam po zabiegu ani jednej tabletki, a Pani stwierdziła że po takim zabiegu nie bd dała rady iść do pracy, zapewniam że obyło się bez bólu, no ale wyrwałam u bardzo dobrego chirurga stomatologa. NIE POLECAM !!!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Przyszłam do pani doktor z diagnozą wyrwania ósemki. Pani doktor po zobaczeniu zdjęcia rentgenowskiego nakrzyczała na mnie - kolokwialnie mówiąc ochrzaniła mnie o to, że chcę wyrywać ósemkę. Śmiała się do drugiej lekarki że jest moda na wyrywanie a klienci nie mają pojęcia co robią i koniecznie chcą te ósemki rwać. Nakrzyczała o to, że przychodzę z niewłaściwym żądaniem, a na moje tłumaczenie - że nie jestem lekarzem, mam zalecenie od innego dentysty, nie mam pojęcia kto się zna a kto nie - odpowiedziała, żebym najpierw się zdiagnozowała a potem zawracała jej głowę (!). Zaleciła mi leczenie kanałowe siódemki i tylko plombowanie ósemki - dowiedziawszy się że jestem na wizycie prywatnej usadziła mnie na fotelu, wbiła mi znieczulenie i NIE CZEKAJĄC AŻ ZADZIAŁA zaczęła borować mi zęba i plombować go. Nie reagowała na moje podskakiwanie i jęki z bólu, na zamykanie szczęki mówiła tylko "Ale pani przesadza". Powiedziałam jej że znieczulenie nie działa jeszcze, ale pani doktor nie miała czasu żeby czekać, bo czekało kilku dodatkowych pacjentów prywatnych przyjętych przez nią bez wcześniejszego zapisu - co otwarcie mówiła do drugiej lekarki. Ząb nie bolał, teraz boli. Dentysta powinien wzbudzać zaufanie, a nie spieszyć się z zabiegiem i krzyczeć. Nie tylko na mnie zresztą - na personel w recepcji też. NIGDY WIĘCEJ ! ODRADZAM! Dawno nie spotkałam się z tak złym dentystą.

Najbardziej co mi się nie spodobało to to, że Pani doktor kompletnie nie poświęcani czasu swoim pacjentom. Nastepny...nastepny...nastepny...czekalam na wizytę ok 2 miesiące, a nic na niej nie załatwiłam. Jeśli ide do lekarza, nie mówiąc już o tym , że czekam na wizytę nie krotko to chce wiedziec wszystko o tym co mi dolega i jak mozna cos wyleczyc. Niestety nie polecam.

Naprawdę polecam Panią Doktor, po pierwsze nie usuwa zębów "jak leci" tylko doradza co można z tym zrobić (choć np inny stomatolog stwierdził żeby usuwać), nie jest pazerna na pieniądze i jeżeli uważa że coś jest zbędne to o tym powie. Usuwała mi dwie ósemki i za każdym razem (mimo moich obaw i lęku) było szybko i sprawnie. Naprawdę gorąco polecam zarówno do usuwania jak i leczenia :)

Stanowczo odradzam. Dobrze że jest jeszcze inny chirurg stomatolog w Tarnowie(a mianowicie M.Morawski),od którego ta pani powinna sie bardzo dużo nauczyć.

Stanowczo odradzam.

pani doktor zachowywała się jakby pierwszy raz w życiu miała do czynienia z podcięciem węzidełaka językowego i bez znieczulenia przystąpiła do podcięcia nikomu nie polecam takiego fachowca

NIE POLECAM TEJ PANI. Odwala robote, nie przykłada się, pie... wszystko, nie robi dokładnie w pośpiechu... To nie porozumienie. Żałuje że do niej poszłam zniszczyła mi zęba, nie wyczyściła i źle nałożyła nową plombe przez tą Panią musiałam usunać górną szóstke. Poza tym ma brudno w gabinecie. A trzeba zwracać na to szczególną uwage.

NIE POLECAM TEJ PANI.

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. Jako chirurg stomatolog jest nieoceniona nawet w najtrudniejszych przypadkach.Jednoczesnie jest osoba mila i kontaktowa.Szczerze polecam.