Protetyk Tarnów

świetny specjalu=ista o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Polecam

świetny specjalu=ista o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Polecam

al. Czerwonych Klonów 3/2
33-101 Tarnów

Oczywiście jestem na tak :)

Pani Doktor ujęła mnie tym, że nie tylko chce leczyć zęby, ale dba również o profilaktykę, która jak podkreśla jest bardzo ważna.

Pozdrowienia dla Pani Doktor Halinki i naszej Pani Elżbietki higienistki.

Oczywiście jestem na tak :)

Pozdrowienia dla Pani Doktor Halinki i naszej Pani Elżbietki higienistki.

Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby!
Wyrwanie zęba to czysty majstersztyk , nie tylko dlatego że bezboleśnie i w miłej atmosferze , ale przede wszystkim dlatego ,że bez ruiny w kości i jakichkolwiek powikłań!

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby!

Opinia dodana przez: Dorota

GABINET STOMATOLOGICZNY
ul. Krakowska 46
33-100 Tarnów

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta oraz przemiła obsługa. Ilekroć jestem u Pani doktor na wizycie wychodzę z pełną satysfakcją po omówieniu wszystkich etapów leczenia oraz ewentualnych dalszych wizyt. Lekarz godny polecenia.

ulica Wałowa 22
33-100 Tarnów

Stomatolog z powolania. Widac, ze lubi swoj zawod. Uczciwie mowi, jakie leczenie jest bezwzglednie konieczne, a co ewentualnie mozna odlozyc na pozniej. Bardzo starannie i dokladnie zaklada wypelnienia.

Alicja Ulanecka

Chirurg stomatolog, Ortodonta

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Naprawdę polecam Panią Doktor, po pierwsze nie usuwa zębów "jak leci" tylko doradza co można z tym zrobić (choć np inny stomatolog stwierdził żeby usuwać), nie jest pazerna na pieniądze i jeżeli uważa że coś jest zbędne to o tym powie. Usuwała mi dwie ósemki i za każdym razem (mimo moich obaw i lęku) było szybko i sprawnie. Naprawdę gorąco polecam zarówno do usuwania jak i leczenia :)

Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Piotr Sowa