2,7
2,1
2,4
2,5

Miała, fachowa i sympatyczna osoba. Przeprowadzam u niej stałe leczenie i nigdy nie byłem zawiedziony - tak godzinami przyjęcia i czasem oczekiwania jak i nigdy nie wystąpiły problemy po wizycie

Nie polecam.Rwala mi 8, dala 2 znieczulenia i czulam jakby robila to na zywca.Nie dziwie sie jej ksywce RZEŻNIK. Do tego krzyczala, ze to zabieg chirurgiczny i bolec musi! Boli od tygodnia po wyrwaniu i doszedl stan zapalny zebodolu.Teraz leczy z niechecia to co spartaczyla. Wiecej juz u niej nic nie bede robic i tak radze innym. No chyba,ze zaplacicie to wtedy inaczej traktuje czlowieka.Wielka materialistka, anie lekarz z powolania..

Do tego krzyczala, ze to zabieg chirurgiczny i bolec musi!
Wiecej juz u niej nic nie bede robic i tak radze innym.

U Pani Ulaneckiej wyrywalam obie gorne osemki. Poszlo bardzo gladko i praktycznie bezbolesnie. Teraz musze usunac dolna i zastanawiam sie czy wybrac mezczyzne czy kobiete. Jedna rzecz nie podobala mi sie podczas wizyty Pani zaciekawiona byla bardziej kosmetykami i ubraniami... Ale ogolnie zabieg zostal wykonany prawidlowo.

Bardzo fajna pani doktor i cała przychodnia na Mościckigo jest super

Bardzo fajna pani doktor i cała przychodnia na Mościckigo jest super

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Pani Ulanecka usuwała mi 6-tkę, po podaniu znieczulenia, okazalo sie że nie zadziałało tak jak powinno, i gdy pani Ulanecka próbowała go wyrwać dalej bolało, o czym jej poweidziałam. Kazała mi odczekać jeszcze chwilę, bo może znieczulenie jeszcze nie zadziałało. Po chwili przystapiła z druga pania do rwania- jedna rwała druga trzymała mi głowę!! Rwały "na zywca" znieczulenie wogole nie działało, krzyczałam, że mnie boli, na co usłyszałam- dziewczyno, ty chyba nie wiesz co to ból.....Po mękach i krzykach wyrwały tego zęba i założyły 4 (!!!!) szwy. Okazalo się, że pod zębem była cysta i znieczulenie wogóle nie zadziałało, ale przecieć pani Ulanecka lepiej wiedziała czy mnie boli, i lepiej wiedziała co to wogóle jest ból....
Serdecznie odradzam!!