Chirurg Stomatolog Tarnów

ulica Ludowa 37
33-101 Tarnów

Jestem zaskoczona tak profesjonalnym, uprzejmym i skutecznym leczeniem w ramach nfz. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Malgorzata Ewa

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby!
Wyrwanie zęba to czysty majstersztyk , nie tylko dlatego że bezboleśnie i w miłej atmosferze , ale przede wszystkim dlatego ,że bez ruiny w kości i jakichkolwiek powikłań!

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby!

Opinia dodana przez: Dorota

Marek Morawski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Tarnów

Świetny lekarz! Zabieg przeprowadzony w UNIDENCIE w Dąbrowie Tarnowskiej. Dużo naczytałam się w Internecie jak straszne jest usuwanie ósemki i jakie mogą być powikłania, przez co bardzo bałam się zabiegu. Na szczęście Pan doktor ma poczucie humoru i rozluźnił atmosferę. Byłam 20 min na fotelu, z czego ok 15 czekałam na wystarczające działanie znieczulenia (które Pan doktor podał bezboleśnie). Usuwanie trwało chwilę. Ząb został lekko nawiercony i następnie podważony. Zdziwiłam się, że tak szybko poszło: "To już?" :) Potem założenie szwów, które usunięte zostaną po tygodniu. Zero bólu w trakcie zabiegu. Dostałam jasne zalecenia jak postępować z raną. Został przepisany antybiotyk, lek osłonowy oraz przeciwbólowy w razie konieczności. Dostałam również woreczek z lodem do chłodzenia policzka bezpośrednio po zabiegu. Z gabinetu wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy. Teraz każdemu mówię, że usuwanie ósemki było super. Zachęcam wszystkich bojących się ekstrakcji zęba. Nie ma czego się bać. :) Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Jagoda

Alicja Ulanecka

Chirurg stomatolog, Ortodonta

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Naprawdę polecam Panią Doktor, po pierwsze nie usuwa zębów "jak leci" tylko doradza co można z tym zrobić (choć np inny stomatolog stwierdził żeby usuwać), nie jest pazerna na pieniądze i jeżeli uważa że coś jest zbędne to o tym powie. Usuwała mi dwie ósemki i za każdym razem (mimo moich obaw i lęku) było szybko i sprawnie. Naprawdę gorąco polecam zarówno do usuwania jak i leczenia :)

Opinia dodana przez: Magda

ulica Nowy Świat 10/1