lekarz Jacek Marczyński

Wspaniały Lekarz i Człowiek..Pełen empatii.. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie..Wszystko Pan doktor cierpliwie tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi.. Chory czuje się zaopiekowany i że jest w "dobrych rękach ".. Lekarz z powołania.. Dziękuję..

Świetne podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone od A do Z, zabieg wycięcia kilku znamion praktycznie bezbolesny . Bardzo miła i ciepła osoba

Świetny lekarz, na prawdę godny polecenia! Wykonywał mi zabieg, którego strasznie się bałam, dodał otuchy, wytłumaczył wszystko co i jak, gdy miałam pytania( nawet te najbardziej głupie) na wszystko odpowiedział. Oby takich lekarzy więcej!!

Bardzo dobry lekarz.Świetne podejście do pacjenta,uśmiech, życzliwość.Poświęca dużo czasu na omówienie choroby, można pytać o wszystko co nas interesuje.Oby więcej takich lekarz.Na kartce nawet rysuje dany narząd i dokładnie tłumaczy, w którym miejscu jest problem.Widać,że robi to z serca.Ten zawód to jego pasja.Nie często zdarza się takie podejście.Wizyta prywatna 130 złotych.Warto.

Młody,niesamowity człowiek.Bije od niego inteligencja i wiedza. Czuje się jego przygotowanie do zabiegu,zdecydowanie i pewność.Stosunek do przestraszonego pacjenta z dystansem ale życzliwy i wzorowy.Udziela się jego spokój .Masz poczucie, ,że jesteś w fachowych rękach.Gość ma nadzwyczajny talent i dar do tego zawodu.

Uzupełniając poprzedni wpis ''Anonim''- myślę że Pan Doktor podarował mi nowe życie.Dziękuję Panie Doktorze.Wdzięczny pacjent-Andrzej B.

Wspaniały lekarz,bardzo uprzejmy,poświęca dużo czasu dla pacjenta (nawet dla tego z NFZ),dokładnie tłumaczy chorobę i zakres leczenia.W ciężkich chwilach potrafi i chce podnieść pacjenta na duchu(WSPANIAŁy LEKARZ i CZŁOWIEK) .Godny Polecenia.