Chirurg Ogólny Tarnów

Krakowska 202
Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam,poza tym wspanialy czlowiek .Idac na operacje powiedzialam:Panie doktorze niech Pan robi co potrzeba mam do Pana 100proc zaufania. Teraz mam nie 100 proc. ale 1000 proc. zaufania..Polecam bardzo!!!!!!

Opinia dodana przez: Barbara

Chopina 6a
33-100 Tarnów

Potwierdzam. Pacjent nie czuje się intruzem. Można uzyskać rzeczową, wyczerpującą odp. na pytania. Pan doktor jest wyrozumiały, cierpliwy i miły.

33-100 Tarnów

To MISTRZ na pierwszy rzut oka powierzchowniak za to glebia duszy i wiedzy to pelny patriotyzm lekarski. To jeden z niewielu w tej branzy------ pozdrawiam MD

Opinia dodana przez: maurycy

ul. Witolda Rogoyskiego 25A/1
33-100 Tarnów

Rewelacyjny Pan doktor. Aż chce jeszcze chorować. Super podejście do pacjentów. Szybkie terminy. Super cięcia i małe blizny. Polecam

Opinia dodana przez: Kinga

33-100 Tarnów

Profesjonalny,kompetentny jako lekarz i w mojej ocenie bardzo dobry,wyrozumiały,cierpliwy jako człowiek.Mam do dr Majewskiego pełne zaufanie. To jest "mój lekarz".Serdecznie polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Jacek Stanula

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

33-100 Tarnów

Pan Doktor Jacek Stanula to wspaniały lekarz. Jestem mu wdzięczna za to, że podjął się skomplikowanej operacji, która zakończyła się sukcesem, a także pozwoliła na uniknięcie stomii. Pan Doktor jest nie tylko świetnym chirurgiem, ale przede wszystkim dobrym, bezinteresownym człowiekiem. W trakcie leczenia nigdy nie okazał obojętności, zawsze był dla mnie miły i uśmiechnięty, co niejednokrotnie podnosiło na duchu. Jednym słowem - prawdziwy lekarz z powołania. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

Bitwy pod Monte Cassino 5 lok. 265
33-100 Tarnów

Bardzo dobry lekarz.Świetne podejście do pacjenta,uśmiech, życzliwość.Poświęca dużo czasu na omówienie choroby, można pytać o wszystko co nas interesuje.Oby więcej takich lekarz.Na kartce nawet rysuje dany narząd i dokładnie tłumaczy, w którym miejscu jest problem.Widać,że robi to z serca.Ten zawód to jego pasja.Nie często zdarza się takie podejście.Wizyta prywatna 130 złotych.Warto.

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Piotr Knap

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

33-100 Tarnów

Dr Tomasz Knap, to lekarz, który sprawia, że chce się żyć. Jeśli ktoś straci wiarę w kompetencje, profesjonalizm serdeczność, zrozumienie lekarza, którego opiece się poddał, koniecznie musi poznać pana doktora Knapa. Polecam .

Opinia dodana przez: Maria Seregiet

Przychodnia Rodzinna nMedica
PARKOWA 2
33-100 Tarnów

Świetny lekarz, który szybko podejmuje leczenie. Naprawdę troszczy się o pacjentów, zarówno w przychodni jak i na oddziale. Polecam go, gdyż miałam okazję leżeć na mieleckim oddziale i w konfrontacji z innymi lekarzami on zdecydowanie zajmuje u mnie nr 1.

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Traumatolog, Ortopeda

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Andrzej

Chirurdzy ogólni w mieście Tarnów