Chirurg Ogólny Tarnów

lekarz Piotr Bodzioch

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Świetny specjalista. Chyba najlepszy z jakim się spotkałam. Idealne podejście do pacjenta, tłumaczy szczegółowo i widać, że zna się na rzeczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Zbigniew Szulecki

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Lekarz sprawił na mnie wrażenie nieco chaotycznego w przekazaniu zaleceń odnośnie leków jednak skuteczność jak na razie 100%. Od ponad roku brak dolegliwości hemoroidowych (oczywiście z odpowiednią dieta i higieną).
Opinia dodana przez: Nico

lekarz Jacek Marczyński

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Bardzo dobry lekarz.Świetne podejście do pacjenta,uśmiech, życzliwość.Poświęca dużo czasu na omówienie choroby, można pytać o wszystko co nas interesuje.Oby więcej takich lekarz.Na kartce nawet rysuje dany narząd i dokładnie tłumaczy, w którym miejscu jest problem.Widać,że robi to z serca.Ten zawód to jego pasja.Nie często zdarza się takie podejście.Wizyta prywatna 130 złotych.Warto.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Józef Płanik

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT"
WIELKIE SCHODY 4
33-100 Tarnów

Wspanialy lekarz i wspanialy czlowiek. Wyleczyl moja mame z ciezkiego schorzenia, niezwykle kompetentny, ludzki, godny najwyzszego polecenia. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego poznalam w zyciu. Jestem nieskonczenie wdzieczna

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Wacław Kisiel

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Legionów 9
33-100 Tarnów

mimo duzej ilosci przyjmowanych pacjentow bardzo dokladne badanie i dobra diagnoza odnosnie leczenia

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Traumatolog, Ortopeda

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Ruda

Goldhammera 10
33100 Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego znałam i człowiek wysokiej kultury. Bardzo profesjonalny i mający dużą empatię.
Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i szybko wysłał na klinikę. Dzięki Panu żyję . Dziękuje i pozdrawiam
Panie Doktorze

lekarz Jerzy Otfinowski

Krakowska 202
Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam,poza tym wspanialy czlowiek .Idac na operacje powiedzialam:Panie doktorze niech Pan robi co potrzeba mam do Pana 100proc zaufania. Teraz mam nie 100 proc. ale 1000 proc. zaufania..Polecam bardzo!!!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Maria Gołąb

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Witam rozumiem iż lekarze ratują codziennie życie i po latach nabierają rutyny. Ta Pani jest bardzo nieuprzejma wogóle nie wykazuje zainteresowania pacjentami których prowadzi. Bije od niej nienawiścią a każde pytanie kierowane w jej stronę jest lekceważenie. Radzę unikać i szczerze nie polecam
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Paweł Oleksy

Chopina 6a
33-100 Tarnów

Potwierdzam. Pacjent nie czuje się intruzem. Można uzyskać rzeczową, wyczerpującą odp. na pytania. Pan doktor jest wyrozumiały, cierpliwy i miły.

Chirurdzy ogólni w Tarnowie