Chirurg Ogólny Tarnów

lekarz Piotr Bodzioch

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Pan Doktor przeprowadzał u mnie operację oszczędzającą pierś i choć minął tylko miesiąc mogę napisać, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Po operacji czułam się bardzo dobrze, nic mnie nie bolało. Bardzo miły, serdeczny i zaangażowany lekarz. Jest nie tylko doskonałym fachowcem, profesjonalistą, ale także (co dla nas pacjentów jest bezcenne) osobą bardzo życzliwą, pełną ciepła i empatii. Wizyta zawsze przebiega bez pośpiechu, gdyż pan Doktor wszystko tłumaczy i odpowiada na ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maria Gołąb

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Byłam raz na wizycie u pani Doktor na NFZ. Była miła, cierpliwa i nawet zaproponowała, że ponieważ mieszkam daleko zadzwoni poinformować mnie o wynikach. Zadzwoniła.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Marczyński

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Wspaniały Lekarz i Człowiek..Pełen empatii.. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie..Wszystko Pan doktor cierpliwie tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi.. Chory czuje się zaopiekowany i że jest w "dobrych rękach ".. Lekarz z powołania.. Dziękuję..
Opinia dodana przez: Beata Sz.

lekarz Zbigniew Szulecki

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Lekarz sprawił na mnie wrażenie nieco chaotycznego w przekazaniu zaleceń odnośnie leków jednak skuteczność jak na razie 100%. Od ponad roku brak dolegliwości hemoroidowych (oczywiście z odpowiednią dieta i higieną).
Opinia dodana przez: Nico

lekarz Wacław Kisiel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Legionów 9
33-100 Tarnów

Bardzo konkretny , poświęca pacjentowi dużo czasu, trafne diagnozy, miły, grzeczny.
Szczerze polecam.

dr n. med. Józef Płanik

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT"
WIELKIE SCHODY 4
33-100 Tarnów

Wspanialy lekarz i wspanialy czlowiek. Wyleczyl moja mame z ciezkiego schorzenia, niezwykle kompetentny, ludzki, godny najwyzszego polecenia. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego poznalam w zyciu. Jestem nieskonczenie wdzieczna

Opinia dodana przez: Beata

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Traumatolog, Ortopeda

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Ruda

Goldhammera 10
33100 Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego znałam i człowiek wysokiej kultury. Bardzo profesjonalny i mający dużą empatię.
Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i szybko wysłał na klinikę. Dzięki Panu żyję . Dziękuje i pozdrawiam
Panie Doktorze

lekarz Jerzy Otfinowski

Krakowska 202
Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam,poza tym wspanialy czlowiek .Idac na operacje powiedzialam:Panie doktorze niech Pan robi co potrzeba mam do Pana 100proc zaufania. Teraz mam nie 100 proc. ale 1000 proc. zaufania..Polecam bardzo!!!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jarosław Zgajewski

Przychodnia Rodzinna nMedica
PARKOWA 2
33-100 Tarnów

pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do pacjenta, szybkie podjęcie decyzji, mam pełne zaufanie do tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka

Chirurdzy ogólni w Tarnowie