lekarz Piotr Bodzioch

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Świetny specjalista. Chyba najlepszy z jakim się spotkałam. Idealne podejście do pacjenta, tłumaczy szczegółowo i widać, że zna się na rzeczy. Polecam.

Świetny specjalista, bez dwóch zdań godny polecenia, posiada ogromną wiedzę, którą w 100% wykorzystuje w praktyce. Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie wszystko tłumaczy nie pozostawiając żadnych wątpliwości po wizycie. Moja Mama miała usuwaną zmianę na twarzy, jak na 22 szwy efekt jest rewelacyjny, wszystko pięknie się goi i z dnia na dzień jest coraz lepiej! Muszę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych lekarzy na jakiego trafiłam. Oby więcej takich ludzi: z pasją, zaangażowaniem, zapałem do pracy i troską o pacjenta. Podsumowując - lekarz z powołania. Polecam w 100% i życzę Panu Doktorowi dalszych sukcesów i wytrwałości w pracy.

Znakomity lekarz! Operowal mnie podczas pobytu na oddziale miły rzetelny wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg PO miesiącu poszłam do rana doktora na wizytę dobrze pamiętał mój zabieg pytał z zaciekawieniem jak się czuje odpowiadał na liczne pytania LEKARZ Z POWOŁANIA I GODNY POLECENIA

Śmiało mogę stwierdzić, że jest to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Niezwykły specjalista, który z cierpliwością wszystko wyjaśnia, a przy tym jest bardzo sympatyczny!Pan doktor usuwał mi pare znamion i wszystko ładnie się goi, blizny z cała pewnością będą niewielkie. Oby więcej takich lekarzy/ludzi na naszej drodze!Zdecydowanie polecam!

Miałam kilka wizyt u Pana Doktora (w szpitalu im. Św.Łukasza) i uważam, że jest on obsolutnie fantastycznym człowiekiem, lekarzem z powołaniem. Jest miły i empatyczny, wszystko dokładnie i z cierpliwością wyjaśnia. Ostatecznie nie miałam żadnego zabiegu chirurgicznego, więc tu nie potrafię ocenić fachowości Doktora, ale na poziomie konsultacyjnym jest godny polecenia!Ludzie w poczekalni też dobrze o nim mówią. Oby więcej takich lekarzy.

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,uprzejmy utalentowany chirurg, taki z powołania i pasji,który poświęca swój czas chorym, potrzebującym pacjętom,..]

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,uprzejmy utalentowany chirurg,
taki z powołania i pasji,który poświęca swój czas chorym,
potrzebującym pacjętom,..]

Lekarz bardzo uprzejmy, życzliwy. Posiada rozległą wiedzę teoretyczną którą potrafi doskonale wykorzystywać w praktyce. Wszystko szczegółowo tłumaczy - rozwiewając wszystkie wątpliwości pacjenta. Jednym słowiem lekarz z powołania - godny polecenia.

Jeden z nielicznych lekarzy, którego mogę polecić. Zależy mu na pacjencie!!!

Jeden z nielicznych lekarzy, którego mogę polecić. Zależy mu na pacjencie!!!

Dobry fachowiec lekarz ,uprzejmy i kompetentny,wzbudza zaufanie,..Polecam Go,.

Dobry fachowiec lekarz ,uprzejmy i kompetentny,wzbudza zaufanie,..Polecam Go,.

Godny polecenia specjalista, miły i kompetentny lekarz - wszystko dokładnie tłumaczy, tak, że po wizycie pacjent nie ma już więcej pytań.