Rzeczowy, kulturalny i normalny. Przy tym b. dobry fachowiec. Zna się b. dobrze na leczeniu operacyjnym. I nie ignoruje pacjentów. Można z nim pożartować. Konkretny i dokładny. Polecam każdemu pacjentowi.

Pan Doktor Jacek Stanula to wspaniały lekarz. Jestem mu wdzięczna za to, że podjął się skomplikowanej operacji, która zakończyła się sukcesem, a także pozwoliła na uniknięcie stomii. Pan Doktor jest nie tylko świetnym chirurgiem, ale przede wszystkim dobrym, bezinteresownym człowiekiem. W trakcie leczenia nigdy nie okazał obojętności, zawsze był dla mnie miły i uśmiechnięty, co niejednokrotnie podnosiło na duchu. Jednym słowem - prawdziwy lekarz z powołania. Szczerze polecam!