lekarz Jerzy Otfinowski

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam,poza tym wspanialy czlowiek .Idac na operacje powiedzialam:Panie doktorze niech Pan robi co potrzeba mam do Pana 100proc zaufania. Teraz mam nie 100 proc. ale 1000 proc. zaufania..Polecam bardzo!!!!!!

Naprawde wspaniały lekarz,uczciwy,rzetelny,miałem operacje woreczka,jestem zadowolony,gdybym wiedział że tak sie to wszystko lagodnie potoczy to zdecydowal bym się wcześniej,naprawde nigdy nie spotkałem takiego dobrego lekarza.

Uprzejmy i fachowy lekarz oraz konsekwentny w swoim postępowaniu. To on wykonał mi operację i dzięki Niemu nadal żyję.

wspanialy specjalista,lekarz z prawdziwego zdazenia!!!!!Po raz pierwszy trafilam do tak wspanialego lekarza,choc odwiedzilam ich niemalo!!!!!