Lekarze Chirurg stomatolog Tarnów

lek. dent. Anna Górska

Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2
33-100 Tarnów

Najlepszy denstysta u jakiego leczyłem zeby. Profesjonalizm połączony z uprzejmością i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jacek Stanula

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

33-100 Tarnów

Rzeczowy, kulturalny i normalny. Przy tym b. dobry fachowiec. Zna się b. dobrze na leczeniu operacyjnym. I nie ignoruje pacjentów. Można z nim pożartować. Konkretny i dokładny. Polecam każdemu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Paweł
Moim zdaniem to najlepsza stomatolog w Tarnowie. Pełen profesjonalizm, ogromna empatia i ludzkie podejście do pacjenta. Zęby świetnie zrobione, ale co najważniejsze i czego zawsze mi brakowało u innych lekarzy - tutaj dostałam wielką wyrozumiałość, empatię i wsparcie psychiczne! Jak mówiłam że boli to praca była przerywana natychmiast (nie było "już zaraz, wytrzymaj jeszcze", tylko natychmiastowo). Byłam też informowana o tym, co się będzie działo, o tym jakie będzie natężeniu ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Małgorzata Kruczek-Głodek

Filia wyjazdowa Tarnów-Mościce
Kwiatkowskiego 8
33-101 Tarnów

Świetna Pani stomatolog. Zawsze wychodzę od niej zadowolona. Gorąco polecam :):):):):):):):):):):):):)
Opinia dodana przez: kaka

lek. dent. Małgorzata Skura-Kret

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Z czystym sumieniem powiem -PROFESJONALISTKA w każdym calu ! - plus pełne zaangażowanie i serdeczne podejście do pacjenta. Najlepszy gabinet stomatologiczny w Tarnowie !.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Anna Ożga

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

Bardzo miła osoba, gabinecie czysto, sterylnie. Podejście bardzo profesjonalne. Ta Pani zna sie na rzeczy i widać, ze lubi swoja prace. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Dominika Musiał

Miejskie Centrum Stomatologiczne
Chemiczna 12
33-100 Tarnów

Według mnie najlepszy lekarz w Tarnowie pod względem profesjonalizmu jak i podejścia do pacjenta . Mega dentystka .
Opinia dodana przez: Bogdan Smoleń

lekarz Krystyna Sośniak

Chirurg dziecięcy

33-100 Tarnów

Cudowna, ciepła i baaaaaaaaaardzo kompetentna pani doktor!!! Polecam wszystkim Rodzicom. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy akurat do pani Sośniak. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Edikus

lekarz Mariusz Majewski

33-100 Tarnów

Profesjonalny,kompetentny jako lekarz i w mojej ocenie bardzo dobry,wyrozumiały,cierpliwy jako człowiek.Mam do dr Majewskiego pełne zaufanie. To jest "mój lekarz".Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bernadetta

lek. dent. Beata Maziarska

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz . Dobro pacjenta na pierwszym miejscu, bardzo zaangażowana, empatyczna, zna się doskonale na tym co robi a co najważniejsze jest wspaniałym człowiekiem . Polecam z całego serca .
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Bogdan Łosicki

33-100 Tarnów

To MISTRZ na pierwszy rzut oka powierzchowniak za to glebia duszy i wiedzy to pelny patriotyzm lekarski. To jeden z niewielu w tej branzy------ pozdrawiam MD
Opinia dodana przez: maurycy

lek. dent. Małgorzata Oleksy

Chopina
33-100 Tarnów

Bardzo polecam Panią Doktor. Fachowe podejście. Bardzo miła i co najważniejsze - nie jest dentystą-sadystą :) Cała moja rodzina leczy zęby u Pani Doktor i wszyscy zgodnie twierdzimy, że nie pójdziemy do innego dentysty. Jeszcze raz bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Dorota Kołodziej-Karcz

Gabinet Stomatologiczny Dentohouse
Zarzyckiego 23/5a
33-101 Tarnów

Nie tylko profesjonalne ale i ludzkie podejście z poważaniem Monika stelmach

lek. dent. Waldemar Zawadzki

Specjalistyczna Przychodnia Kardiologiczna w Tarnowie
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 35
33-100 Tarnów

przełamał mój lęk przed stomatologiem, profesjonalny a przytym bardzo miła atmosfera w gabinecie czuć dobre relacje miedzy personelem, asystetki przemiłe, traktuja pacjeta jak pępek świata
Opinia dodana przez: franciszek

lek. dent. Bogusław Szott

Warsztatowa 9
33-100 Tarnów

Gorąco polecam! Bardzo dobre podejście do pacjenta małego i dużego. Wszystko dokładnie wyjaśniane w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Adam Śpiewak

Chirurg stomatolog

ulica Ludowa 37
33-101 Tarnów

Jestem zaskoczona tak profesjonalnym, uprzejmym i skutecznym leczeniem w ramach nfz. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Malgorzata Ewa

lek. dent. Justyna Weryńska-Kizior

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Bardzo miła pani doktor. Leczę u niej zęby już 13 lat i jestem zadowolony. Jak najbardziej polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Piotr Solak

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista.Posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Jest niezwykle kompetentny i bardzo dokładny. Cechuje Go bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko cierpliwie i fachowo wyjaśni. Jest przy tym osobą kulturalną, życzliwą i sympatyczną.Leczenie u Pana Doktora to czysta przyjemność. Bez bólu i strachu. Wszystko na najwyższym poziomie. Szczerze,z serca wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lek. stom. Maciej Dorosz

Maciej Dorosz
Konarskiego 11
Tarnów

Również szczerze polecam dr. Dorosza. Gdy konkretnie spuchło mi dziąsło, jako jedyny zaoferował wizytę na drugi dzień z rana, reszta oczywiście albo nie miała terminów, albo na hasło "nowy pacjent" odkładała słuchawkę. Dlatego za samo podejście w tej konkretnej sytuacji w przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług p. Dorosza. Jeśli dodać do tego naprawdę przystępne ceny w stosunku do innych stomatologów, u których za samo tylko przekroczenie progów ich pięknych, ...
Opinia dodana przez: Łukasz

Tomasz Czechowicz

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Pan Doktor wyrywał mi 2 górne ósemki , szybko ,bez problemów i komplikacji , bez bólu po ustąpieniu znieczulenia , szybko i skutecznie .Domagałam się recepty na ewentualne środki przeciwbólowe i przeciwzapalne ale były kompletnie niepotrzebne .
Opinia dodana przez: Anna