Lekarze Chirurg stomatolog Tarnów

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Traumatolog, Ortopeda

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jarosław Zgajewski

Przychodnia Rodzinna nMedica
PARKOWA 2
33-100 Tarnów

pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do pacjenta, szybkie podjęcie decyzji, mam pełne zaufanie do tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Bożena Bocheńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Powstańców Warszawy
33-100 Tarnów

Bardzo sympatyczna Pani.Córka się nie stresowała, szybko i nie za drogo, ale fachowo!! Na pewno będę polecać znajomym.

lekarz Piotr Knap

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Dr Tomasz Knap, to lekarz, który sprawia, że chce się żyć. Jeśli ktoś straci wiarę w kompetencje, profesjonalizm serdeczność, zrozumienie lekarza, którego opiece się poddał, koniecznie musi poznać pana doktora Knapa. Polecam .
Opinia dodana przez: Maria Seregiet

lekarz Piotr Bodzioch

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Pan Doktor przeprowadzał u mnie operację oszczędzającą pierś i choć minął tylko miesiąc mogę napisać, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Po operacji czułam się bardzo dobrze, nic mnie nie bolało. Bardzo miły, serdeczny i zaangażowany lekarz. Jest nie tylko doskonałym fachowcem, profesjonalistą, ale także (co dla nas pacjentów jest bezcenne) osobą bardzo życzliwą, pełną ciepła i empatii. Wizyta zawsze przebiega bez pośpiechu, gdyż pan Doktor wszystko tłumaczy i odpowiada na ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Ruda

Goldhammera 10
33100 Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego znałam i człowiek wysokiej kultury. Bardzo profesjonalny i mający dużą empatię. Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i szybko wysłał na klinikę. Dzięki Panu żyję . Dziękuje i pozdrawiam Panie Doktorze

lekarz Krzysztof Aloksa

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Bardzo miły, pomocny i konkretny lekarz. Dokładnie przebadał i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Atmosfera podczas wizyty bardzo przyjazna ale i na wysokim poziomie. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Adrian

lek. dent. Izabela Gacoń

AMO-DENT
KRZYSKA 55A
33-100 Tarnów

Pragnę z całego serca podziękować dr Izabeli Gacoń i dr Adrianowi Worosz za okazane wsparcie i pomoc Szanowni Państwo jesteście aniołami w ludzkiej skórze Dziękuję Racy lekarze to skarb uwierzcie mi.
Opinia dodana przez: Mo

lek. dent. Marta Szustak

Gabinet Stomatologiczny Marta i Piotr Szustak s.c.
Kasztanowa 9
33-101 Tarnów

Pani doktor tłumaczy co się dzieje z zębem, proponuje sposób leczenia ale decyzję pozostawia pacjentowi. Jest bardzo dokładna, zawsze pyta czy chce się znieczulenie. Nie udaje wszystkowiedzącej, jak czegoś nie jest pewna to sprawdza, dopóki nie nabierze pewności. Nie zdziera kasy. Polecam.

lek. dent. Urszula Witos

ulica Pułaskiego 91
33-100 Tarnów

wyjątkowy gabinet,wyjątkowe podejście wyjątkowych ludzi,bez peanów na cześć sprzętu i swoich umiejętności ale konkretnie,dobrze i miło,polecam z całego serca,maria
Opinia dodana przez: maria

lek. dent. Halina Głowacka

Protetyk, Stomatolog

al. Czerwonych Klonów 3/2
33-101 Tarnów

Oczywiście jestem na tak :) Pani Doktor ujęła mnie tym, że nie tylko chce leczyć zęby, ale dba również o profilaktykę, która jak podkreśla jest bardzo ważna. Pozdrowienia dla Pani Doktor Halinki i naszej Pani Elżbietki higienistki.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wacław Kisiel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Legionów 9
33-100 Tarnów

Bardzo konkretny , poświęca pacjentowi dużo czasu, trafne diagnozy, miły, grzeczny. Szczerze polecam.

Teresa Flis

Starodąbrowska 11 lok. 6
33-100 Tarnów

Od 25 lat jestem pod opieką Pani doktor. Zawsze profesjonalna, miła i punktualna. Polecam z serca i dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: paweł

Jacek Toboła

Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
33-100 Tarnów

Wybralam sie do Pana doktora po rekomendacji znajomej. I to byla najgorsza decyzja w zyciu. Zeby wyleczone nieprawidlowo, po kanalowym leczeniu zrobila mi sie ropa pod zebem. Inny zab wypelnieniony nieszczelne. Za naprawienie szkod musialam zaplacic ponad 1000zl. A dentystka ktora leczyla moje zeby po Panu Jacku T. byla w szoku.

dr Piotr Skrobisz

Chirurg dziecięcy

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11
33-100 Tarnów

Świetny fachowiec. Zabieg przeprowadzony szybko i sprawnie. Lekarz godny zaufania, objaśnia przyczyny i konsekwencje przeprowadzonego zabiegu. Miły, serdeczny człowiek. Super podejście do małego pacjenta. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Józef Płanik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT"
WIELKIE SCHODY 4
33-100 Tarnów

Wspanialy lekarz i wspanialy czlowiek. Wyleczyl moja mame z ciezkiego schorzenia, niezwykle kompetentny, ludzki, godny najwyzszego polecenia. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego poznalam w zyciu. Jestem nieskonczenie wdzieczna
Opinia dodana przez: Beata

Dorota Różycka

Gabinet Stomatologiczny
Rynek
33-100 Tarnów

super stomatolog wiele lat doświadczenia kontakt z najnowsza wiedzą w klinikach Warszawy polecam

lekarz Jacek Rybczyk

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Super Doktor.Widać,że stara się pomóc choremu.W tym ciężkim covidowym czasie jeszcze dobro zwycięża.

Józef Bossowski

RTG, Stomatolog

al. Solidarności 29
33-100 Tarnów

wyrywałam u niego ósemke.panicznie sie balam ale wizyta mile mnie zaskoczyla.zrobil to szybko i bezbolesnie.nawet sie niezorietowalam szczerze mowiac.jest nieco szorstki jesli chodzi o osobowosc ale wazniejsze od tego sa umiejetnosci :) polecam

lek. dent. Anna Mleczko

Schilera
33-100 Tarnów

Przez lata chodziłam do tej Pani. Miła nad wyraz, czasami infantylna w obyciu. Wydawało mi się że jest w porządku specjalistą dopóki nie poszłam do innego. U Pani Ani zawsze bolało. Nie wiem czy oszczędza na znieczuleniu czy jest niedelikatna ale teraz leczenie zębów nie wiąże się ze stresem. No i raz pod koniec leczenia zęba powiedziała mi że dopiero zrobiła mi kanał... to mnie wkurzyło, że nie wiedziałam tego ...