Centrum Medyczne UNIDENT

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

PLacówka ma świetnych protetyków. Nie ma naciągania na koszty, profesjonalna obsługa. Od dawna polecam wszystkim. Pozdrawiam :)

Kompleksowość leczenia

Z uwagi na pewne "skłonności" miałam zęby o brzydkim kolorze. Problem rozwiązał Unident. Wybielanie na piątkę z plusem :)

Kompleksowość leczenia

Panie w recepcji tuż po wejściu witają człowieka uśmiechem. Mam swoją ulubioną dentystkę, która leczy mnie już od 15 lat i nigdy się nie zawiodłem. Mało tego nawet w nagłych przypadkach służyła pomocą. Poza tym budynek Unidentu pięknie się prezentuje.

Kompleksowość leczenia

W Unidencie leczy się mój mąż i nasze dzieci. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i wyników leczenia. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Nie ma sensu się rozpisywać - w Unidencie cenię sobie profesjonalną i kompleksową obsługę. Tak powinni być traktowani pacjenci w każdej placówce!

Kompleksowość leczenia

Od lat dojeżdżam z Tarnowa żeby leczyć zęby w Unidencie. Nigdy się nie zawiodłem. Stale inwestują w nowy sprzęt.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii