lekarz Zbigniew Chmura

3,7

Jestem w 11 tygodniu ciąży jak narazie nie mam do Niego żadnych zastrzeżeń nie zgadzam się ze złymi opiniami tutaj na temat pana doktora! Każdy ma prawo mieć gorszy dzień każdy jest czasem zmęczony i przepracowany i jest tylko człowiekiem więc jak każdy lekarz i człowiek ma prawo sie pomylić wystawić złą diagnozę no niestety tak sie zdarza ale to nie powód żeby go oczerniac i wyzywać od partaczy itd..

Polecam w 100%, prowadzil moja skomplikowana ciaze i mimo ze w innych szpitalach rozkladali rece,chcieli ciac na dlugo przed terminem Pan Doktor doprowadzil nas do terminu pozwolil na sn. Po porodzie nadal zainteresowany i mna i dzieckiem. Później gdy mialam problemy pomagal zlecal wszelkie konsultacje a gdy nie miał dyzuru dzwonił i sprawdzal wszystko.... Polecam !!!!!! Nie tylko lekarz ale przedewszystkim czlowiek

Nie polecam nikomu. Byłam jego pacjentką w prywatnym gabinecie. Prowadził ciążę. Wizyta byle odbębnić, szybko załatwić i skasować. Bez rozmowy ni uprzejmości, jak robot jakiś: waga, cisnienie, usg. Chaotycznie i pospiesznie. Lepiej go o nic nie pytać, bo odpowiedzi są opryskiliwe i wymijające, jakby miał pretensje, że pacjentka przedłuża wizytę. Na prośbę o ładne ujecie dzidziusia na ugs, zeby było na pamiątkę odpowiedź: "to nie jest zakład fotograficzny", a żeby pokazał dziecko w 3D: "nie mam czasu na zabawę, na takie usg to trzeba sobie osobną wizytę na pół godziny umówić". W szpitalu nawet nie poznał mnie, musiałam mu się przypomnieć, że prowadził ciążę.

Polecam :) lepszego lekarza nie znajdzie i to nie w prywatnym gabinecie a na NFZ :) Podejście do pacjentki i prowadzenie ciąży oceniam na 5

Ten lekarz nie wyleczy jak jest źle a jak jest dobrze to po co komu do Niego iść Poza tym nie tłumaczy choroby nie zachęca do leczenia jest niekontaktowy i burczy do pacjenta Wszystko na zasadzie zapłać i rób co chcesz Lecz się albo nie lecz Twoja sprawa Atmosfera w gabinecie prywatnym to obojętność i brak zrozumienia do tego co czuje pacjent gdy usłyszy słowa: konieczna jest operacja. Edyta

Godny polecenia lekarz. Jestem jego pacjentką w ramach NFZ. Po roku przepraw i bezskutecznym leczeniu przypadkiem trafiłam do dr Chmury - i jest to jedyny lekarz jakiego spotkałam, który zajął się moim problemem kompleksowo, zlecił komplet badań i nie ociągał się z zastosowaniem odpowiednich leków, jak to bywało w innych przypadkach (inni lekarze ciągle zlecali w kółko te same badania i kręcili nosem zamiast zastosować leczenie). Poza tym bardzo miły, zawsze podczas wizyty informuje o stanie zdrowia itd. Polecam i pozdrawiam! :-)

Godny polecenia lekarz.
Jestem jego pacjentką w ramach NFZ.
Poza tym bardzo miły, zawsze podczas wizyty informuje o stanie zdrowia itd.
Polecam i pozdrawiam! :-)

Doktor może kiedyś był dobry ale chyba powoli zaczyna gubić go rutyna sporo mu zawdzięczam ale mam też ogromny żal bo w dużej mierze przyczynił się do tego że straciłam dziecko. Po wizycie u innego lekarza wyszło że wystarczyło zrobić dodatkowe badania i bardziej się zainteresować i prawdopodobnie moje dzieciątko by żyło. Dlatego nie polecam tego lekarz szczególnie do prowadzenia ciąży.

Od kilku lat mam do czynienia z lekarzami ginekologii i to właśnie pan doktor podszedł do mojego przypadku rzeczowo. Zaczął mnie słuchać a nie jak inni brać tylko kasę i ustalać następne wizyty nie robiąc nic innego jak samo badanie ginekologiczne! To pan doktor jako pierwszy zajął się moim przypadkiem, od tego czasu a upłynęło może pół roku jestem po wszystkich badaniach specjalistycznych. Poza tym przeszłam też zabieg dzięki któremu moje marzenia może się spełnią. Przez cały ten czas ani na chwilę nie przestałam ufać panu doktorowi i jeśli chodzi o mnie będzie to mój lekarz już na stałe. Jeśli chodzi o inne komentarze to każdy ma dni w których nie ma ochoty na rozmowy, jest rozdrażniony i przepracowany więc uszanujmy to i przymknijmy oczy bo nie jesteśmy jego jedynymi pacjentkami on ma na głowie nie tylko nas! Pozdrawiam i polecam

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec, konkretny i nie owija w bawełnę. Gdyby wiecej było takich lekarzy szpital zyskał by wielką renome. Polecam doktora Chmure w 1000%

Bardzo polecam tego lekarza. Chodziłam od ginekologa do ginekologa, powtarzałam ciągle te same badania. Grożono mi nawet utratą jajnika. Doktor z miejsca zrobił i zlecił wszystkie badania, później zoperował i po problemie :)