lekarz Zbigniew Chmura

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec, konkretny i nie owija w bawełnę. Gdyby wiecej było takich lekarzy szpital zyskał by wielką renome. Polecam doktora Chmure w 1000%

Bardzo polecam tego lekarza. Chodziłam od ginekologa do ginekologa, powtarzałam ciągle te same badania. Grożono mi nawet utratą jajnika. Doktor z miejsca zrobił i zlecił wszystkie badania, później zoperował i po problemie :)

Godny polecenia lekarz. Jestem jego pacjentką w ramach NFZ. Po roku przepraw i bezskutecznym leczeniu przypadkiem trafiłam do dr Chmury - i jest to jedyny lekarz jakiego spotkałam, który zajął się moim problemem kompleksowo, zlecił komplet badań i nie ociągał się z zastosowaniem odpowiednich leków, jak to bywało w innych przypadkach (inni lekarze ciągle zlecali w kółko te same badania i kręcili nosem zamiast zastosować leczenie). Poza tym bardzo miły, zawsze podczas wizyty informuje o stanie zdrowia itd. Polecam i pozdrawiam! :-)

Godny polecenia lekarz.
Jestem jego pacjentką w ramach NFZ.
Poza tym bardzo miły, zawsze podczas wizyty informuje o stanie zdrowia itd.
Polecam i pozdrawiam! :-)

Ja już chodzę jakiś czas do lek. Chmury ale jestem bardzo zadowolona,wczesniej mnie kazdy zbywal a dopiero tutaj zrobilam wszystkie badania i wyszlo co jest nie tak, jest kulturalny,czasem jak kazdy jest zmeczony czy ma zly dzien(to tylko człowiek) ale bardzo go szanuje, potrafi wytłumaczyc,i myśle ze niektorzy za bardzo zle go ocenili. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Ja bylam zla jak na 5 czy 6 wizycie zapytal sie mnie po ktorej ciazy jestem a jak powiedzialam ze jeszcze nie bylam w ciazy to popatrzyl w monitor komputera i powiedzial 'chyba wpisalem w pani karte dane innej pacjentki'. no przepraszam ale takie cos chyba sie nie powinna zdarzyc. i jeszce co.. jak powiedzialam ze chcialabym tabletki anty. to wypisal je bez badan a jak po 3 misiacach powiedzialam ze chce zmienic tabletki to wypisal mi inne a gdzy zapytalam 'moze poszlabym na jakies badania hormonalne czy cos?' to odrzekl 'TO NIE JEST KONIECZNE'!

świetny lekarz chodziłam do niego z dwoma ciążami i jestem bardzo zadowolona..i jeśli miałabym jeszcze raz być w ciąży to moim lekarzem prowadzącym bedzie napewno lekarz zbigniew chmura..polecam z pełną odpowiedzialnoscią

Od kilku lat mam do czynienia z lekarzami ginekologii i to właśnie pan doktor podszedł do mojego przypadku rzeczowo. Zaczął mnie słuchać a nie jak inni brać tylko kasę i ustalać następne wizyty nie robiąc nic innego jak samo badanie ginekologiczne! To pan doktor jako pierwszy zajął się moim przypadkiem, od tego czasu a upłynęło może pół roku jestem po wszystkich badaniach specjalistycznych. Poza tym przeszłam też zabieg dzięki któremu moje marzenia może się spełnią. Przez cały ten czas ani na chwilę nie przestałam ufać panu doktorowi i jeśli chodzi o mnie będzie to mój lekarz już na stałe. Jeśli chodzi o inne komentarze to każdy ma dni w których nie ma ochoty na rozmowy, jest rozdrażniony i przepracowany więc uszanujmy to i przymknijmy oczy bo nie jesteśmy jego jedynymi pacjentkami on ma na głowie nie tylko nas! Pozdrawiam i polecam

polecam naprawde super specjalista pozdrawiam z TARNOWA

polecam naprawde super specjalista pozdrawiam z TARNOWA

Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Zero szacunku do pacjenta zrobi badanie i nawet nie skomentuje czy dobrze czy zle Nie POLECAM!!!

prowadził moje ciaże i nie narzekam mysle ze jakby było coś nie tak to zawsze by mi o tym powiedział stresuje mnie co prawda ale jest kompetentny ma szacunek i jest dokładny. Osobiscie polecam go znajomym. Prywatnie nie jest drogi.