lekarz Zbigniew Chmura

Zdecydowanie odradzam tego lekarza komukolwiek.Chodziłam do tego właśnie doktora i niby ciąża przebiegała prawidłowo tylko,że oceniał to na podstawie badań krwi i moczu.Rzadko badał ginekologicznie,tylko 2 razy zrobił usg i do tego pomylił się w określeniu płci dziecka.W 29tyg. ciąży sama zgłosiłam się do szpitala z powodu nadciśnienia a pan doktor sobie tylko żartował.Z hiper ciśnieniem wysłał mnie dopiero po 3 dniach do innego szpitala z ciąża obumarłą w czasie kiedy dziecko było już nie do odratowania.Nie polecam nikomu.On jest dobry wtedy gdy ciąźa przebiega bezkonfliktowo a wtedy nawet lekarz nie jest potrzebny.

Witam polcam tego lekarza poniewaz pzrerowdzil moja pierwsza ciaze jestem zadowolona bede do niego tylko chodzila,jest zaufanym lekarzem, polece go znajomym kolezankom. Pozdrowienia.

Pozdrowienia.

Kompetentny i rzetelny lekarz. Jestem jego pacjentką od prawie 10 lat. Prowadził moje dwie ciąże i zawsze byłam dokładnie informowana o ich przebiegu. Uważam ponadto, iż dzięki podmiotowemu traktowaniu na trakcie porodowym samo rozwiązanie nie było dla mnie traumą i nie pozostawiło przykrych wspomnień.

jest dobrym lekarzem ale powiedzcie ile mozna sie leczyc na to samo? nie mam do niego zastrzezen ale jakies nowe metody by wprowadzili... by unikac czestych powrotow do gin...kilka lat juz choruje i naprawde jest to uciazliwe...

Zdecydowanie polecam,jestem bardzo zadowolona i nigdy nie zmienie na innego.Jest lekarzem z powołania :)pozdrawiam dla Niego. MIELEC

Wszystkim odradzam tego lekarza, to nie lekarz a że jest teraz ordynatorem to ogromna pomyłka. Byłam jego pacjentką, wiem jak traktuje kobietę w ciąży, nie zna się na USG, do 9-tego miesiąca ciąży (robiąc co m-c USG)nie wykrył wady serca u mojego maleństwa. Szok gdy usłyszałam iż tłumaczył się personelowi że o wszystkim matka była informowana, szok. Odesłał mnie do porodu do innego szpitala i tyle go widziałam. Nie polecam - TO PARTACZ!!!

polecam, bardzo miły, kompetentny godzien zaufania, delikatny

polecam, bardzo miły, kompetentny godzien zaufania, delikatny

mialam kiedys problem nikt niemugl mi pomusz aon mnie wyleczyl jest dlamnie nailepszy iego diagnoza jest zawsze na 100 i pomoze zawsze