Lekarze Dąbrowa Tarnowska

dr n. med. Daniel Chrzan

Fizjoterapeuta

FIZJO - MEDICUS Gabinet Terapii Manualnej i Rehabilitacji Centrum Medyczne Unident
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Mało by było słów, żeby opisać jaką pomocą wykazał się doktor Daniel Chrzan żeby mi pomóc. Nie wchodząc w szczegóły do gabinetu trafiłam z dolegliwościami bólowymi. Na pierwszej wizycie po szczegółowym wywiadzie został ustalony plan działania. Doktor Chrzan jest profesjonalny, a przy tym sympatyczny i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Ogólne podejście do problemu z jakim zgłasza się pacjent i cała wizyta są bardzo profesjonalne. Skrupulatny, sympatyczny i godny zaufania. ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Rynek 35/IIp
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.

lekarz Teresa Kaczmarska

Pulmonolog, Pediatra

Kościuszki 18
33-200 Dąbrowa Tarnowska

świetna pani doktor indywidualne podejscie do pacjenta skuteczna i bardzo życzliwa . serdecznie polecam
Opinia dodana przez: aga

lekarz Jacek Bajorek

Dąbrowa Tarnowska

Takich lekarzy ze świecą szukać , uprzejmość i kultura na najwyższym poziomie. Zawdzięczam mu pomoc ze szybko odkrył co mi dolega gdzie odwiedziłam wcześniej masę lekarzy którzy rozkładali ręce.

lek. dent. Mariola Zdanowska-Gęza

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Rynek 47
33200 Dąbrowa Tarnowska

Pani Mariola jest chyba najlepszym protetykiem w regionie. Dodatkowym atutem jest miła atmosfera, jaka panuje u niej w gabinecie.
Opinia dodana przez: Oleśnianka

lekarz Wojciech Pogonowski

Dąbrowa Tarnowska

Świetny lekarz. Wszystko tłumaczy dba o pacjenta i jest kompetentny. Bardzo miły. Nic tylko polecać bo mimo wielkiego strachu poszedł bym drugi raz
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Ewa Janiszewska-Wylub

NZOZ " DIAGMED" J. Bajorek N. Kopeć s.j
ulica Sucharskiego 5
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Moim zdaniem to najlepsza stomatolog w Tarnowie. Pełen profesjonalizm, ogromna empatia i ludzkie podejście do pacjenta. Zęby świetnie zrobione, ale co najważniejsze i czego zawsze mi brakowało u innych lekarzy - tutaj dostałam wielką wyrozumiałość, empatię i wsparcie psychiczne! Jak mówiłam że boli to praca była przerywana natychmiast (nie było "już zaraz, wytrzymaj jeszcze", tylko natychmiastowo). Byłam też informowana o tym, co się będzie działo, o tym jakie będzie natężeniu ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maria Kasprzyk

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobre podejście do pacjenta - profesional na, nie lekceważy objawów, wnikliwa. Zawsze znajdzie czas żeby każdemu pomóc.
Opinia dodana przez: Magdalena Kornaus

lekarz Artur Mierniczek

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pan Doktor miły, kompetentny i rzeczowy. Zdecydowanie polecam.

lekarz Maria Dyrkacz

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dokładnie bada i sprawdza wszystko, jest przy tym delikatna dla dziecka i tłumaczy rodzicowi wszystko.
Opinia dodana przez: Pelagia

lek. dent. Beata Maziarska

Rynek 35/IIp
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Wspaniały lekarz . Dobro pacjenta na pierwszym miejscu, bardzo zaangażowana, empatyczna, zna się doskonale na tym co robi a co najważniejsze jest wspaniałym człowiekiem . Polecam z całego serca .
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Zbigniew Cholewa

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo kompetentny i staranny w stawianiu diagnozy a także metodyki leczenia . W moim przypadku znaczna poprawe osiągnął po dwóch dniach od zastosowaniu metody systemu transdermalnego
Opinia dodana przez: jerzy47

lekarz Krzysztof Orczyk

Anestezjolog

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobry i oddany pacjentowi lekarz Z wdzięcznością za troskę Małgorzata Gębala Godny polecenia lekarz

lekarz Michał Pawluś

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Do Pana doktora trafiłam z polecenia. Po wizytach u "specjalistów" nareszcie znalazłam człowieka godnego zaufania z ogromną wiedzą zaangażowaniem odpowiedzialnoscią z ogromnym sercem empatią. Pierwszy raz poczułam się zaopiekowana i w końcu trafiłam na lekarza z powołaniem a nie tylko skrótem "dr". Potrzebowałam operacji która pomogła mi powrócić do sprawności. Na początku przestraszyłam się zabiegu ale Pan Michał wytłumaczył mi wszystko Jego ciepło I wsparcie pomogło mi w spokojnym podejściu ...
Opinia dodana przez: Pani Joanna

lekarz Joanna Podhajny

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Och , wyczekalismy się solidnie w kolejce bo jak sie okazało dzieci bardzo dużo,ale jak sie też okazało powodem było niezwykle wnikliwe badanie naszego maluszka. Jako jedyna z wielu Pani Dr. usłyszała w płucach naszego Daniela to czego inne Panie nie słyszały. Za to my słyszeliśmy co noc uporczywe ataki kaszlu .Wnikliwe badanie wykazało to co mogło wykazać zapalenie oskrzeli już przechodzące w zapalenie płuc .Jestem pod dużym wrażeniem podejscia ...
Opinia dodana przez: jerzy47

lekarz Szymon Wójcik

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy i sympatyczny ale przede wszystkim kompetentny i dokładny. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania, poświęca pacjentce sporo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Lucyna Skrok

Pulmonolog

33-200 Dąbrowa Tarnowska

lekarz na medal. dużo poswięca czasu dla pacjenta, tłumaczy chorobę i leczenie które trzeba podjąć.Jest miła i uprzejma i bardzo spokojna co daje poczucie bezpieczeństwa.

lekarz Marcin Potępa

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Super,bardzo pomocny lekarz. Zna się na swojej pracy, wykonywał mi operacje nogi,wszystko pięknie się goi. Jestem mu bardzo wdzięczny za okazała pomóc.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Artur Korzec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Ośrodek Pielęgniarstwa "Pomoc" s. c. Niewiadomska-Jarosz, Nesteruk
Szkolna 6
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Dwa kolana wyleczone dzięki niemu - więc wiem o czym mówię. Wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Jarek
Udałam się do lekarza Bołtucia, ponieważ inni lekarze stwierdzili, że moja złamana z przemieszczeniem i z odłamami kość, po usunięciu druta, następnie po ponownym rozejściu...sama się zrośnie...a to że będę miała opadnięte ramię oraz wystającą łopatkę chyba uważali za normalne aa i chcieli za jakiś czas obciąć zdrową kość która wystawała przez skórę.... bardzo humanitarne prawda? Pan Bołtuć od razu przykuł moją uwagę poważnym wyrazem twarzy oraz przeszywającym spojrzeniem. Zbadał ...