lekarz Paweł Rutecki

Radiolog, USG

3,9

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Od początku Pan Doktor zaprasza do gabinetu, odpowiada na pytania i doradza co powinno się dalej zrobić mając badanie w ręku, np. do jakiego specjalisty się udać. Samo badanie (u mnie akurat jamy brzusznej i stawu kolanowego) było przeprowadzone bardzo dokładnie, fachowo i bez pośpiechu, który często obserwowałem u innych lekarzy. Doktor tłumaczy co widać na ekranie podczas USG. Profesjonalne podejście do pacjenta! Polecam tego lekarza!

Polecam . Zostałam przyjęta ciepło, podczas badania byłam traktowana delikatnie. Badanie przeprowadzone dokładnie, wątpliwości zostały wyjaśnione. Niewielkie opóźnienia wynikają z tego że pan Rutecki przykłada się i uważnie słucha każdego pacjenta dlatego warto do niego pójść.

Dzięki p. Doktorowi uniknęłam niepotrzebnej operacji. Polecam. Profesjonalizm i rzetelnosc. Warto się tu przebadać.

Byłem po raz trzeci w firmie Sonomed, same badania profesjonalne ale tradycyjnie poślizg od 1 godz. do 1,5 godz. za każdym razem to lekka przesada.

Witam, Gorąco polecam Pana doktora Ruteckiego. Po trzech wizytach u pseudo lekarzy specjalistów dopiero wizyta u Pana doktora Ruteckiego zakończyła się postawieniem właściwej diagnozy. Wychodząc z gabinetu byłam w pełni uświadomiona o wszystkich aspektach medycznych mojej choroby a przede wszystkim zostałam poinstruowana krok po kroku gdzie się udać, jakie badania wykonać i co czynić by leczyć moją chorobę. Lekarz z najwyższej półki !!!

Witam,

Bylem umowiony na badanie na konkretną godzinę, zostało to potwierdzone telefonicznie i spieszylem sie by zdążyć na wyznaczoną porę i pani w rekestracji mówi, że jest ponad godzinne opóźninie. Nikt nie raczył poinformować, że jest opóźnienie, a pani w rejestracji powiedziała pretensjonalnie, że jeżeli komuś zależy na doagnozie to poczeka. Po prostu śmieszne.

Nie polecam wizyty z małymi dziećmi. Po pierwsze standardowe opóźnienia o których nikt nie informuje a nawet bez wiedzy pacjenta przekłada godziny wizyty.Lekarz za to nawet nie przeprosił. Brak podejścia do dzieci, jest wręcz nieuprzejmy.

Pan doktor niezależnie od rodzaju wizyty- zarówno prywatnej jak i w ramach NFZ ( wizyty o takim charakterze odbyłam osobiście) kompetentnie i wnikliwie prowadzi diagnostykę pacjenta. Szybka interwancja ( biopsja po wcześniejszym, jednoczasowym usg, w efekcie uwieńczona rozpoznaniem złosliwego nowotworu piersi- gratuluję błyskawicznej decyzji i reakcji)po prostu uratowała mi życie. Czy trzeba czegoś więcej dla oceny pracy, tego oddanego pacjentowi lekarza? Wdzięczna Pacjentka

Wdzięczna Pacjentka

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Świetny lekarz, bardzo dokładny, bardzo cierpliwy, mądry, rzeczowy. Cierpliwie i wnikliwie tłumaczy wyniki badań, i udziela szczegółowych informacji dotyczących dalszego leczenia. W pełni wart szacunku i polecenia

Witam naprawdę super lekarz !!!! polecam Pana Pawła !!!! profesjonalista na każdym kroku, rzeczowo podchodzi do pacjenta, odpowiada na każde pytanie (co świadczy o ogromnej wiedzy), praktycznie przez cały czas badania czułem się jakoś tak ok, super lekarz !!! pozdrawiam

Witam
pozdrawiam