lekarz Paweł Tarnacki

Bardzo dziękuję za opiekę i szybka diagnostykę mojej mamy na oddziale SOR. Pan doktor zlecił niezbędne badania wszystko cierpliwie wytłumaczył mi a potem jeszcze raz mamie. Przemiły lekarz. Byłam kilkakrotnie na takim oddziale ale takiego lekarza nie spotkalam. Dziękuję.

Bardzo rzadko piszę opinię w internecie, tym razem zdecydowałam się to zrobić bo warto. Wczoraj byłam na SOR, opiekował się mną Pan doktor Tarnecki, kompetentny, spokojny i uprzejmy. Byłam roztrzęsiona swoim stanem, on mnie uspokoił, pomógł mi i wytłumaczył co się ze mną dzieje. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Doktor opiekował się mną na sorze w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku Bardzo spokojnie i fachowo podszedł do mojego stanu zdrowia, mimo że czułam się już dużo lepiej nie traktował mnie jakbym przyszła tu nie potrzebnie. Jak co nie którzy. Zaczynajac od pani i pana z karetki. A kończąc na obsługę z usg lekarza Bartłomieja Siudek chamski lekarz i dotego nie czuły w wykonywaniu badania. Nigdy więcej nie będę się prosić o wzywanie karetki jeśli mam być traktowana jak śmieć. Masakra jakaś. Człowiek ma prawo do pomocy medycznej jak każdy z nas. Jeśli złożył przysięgę to chyba powinien jej się trzymać. Jeszcze raz Dziękuje panu doktorowi Pawłowi Tarnackiemu za miłą i fachową pomoc.

Niestety miałam "przyjemność" spotkać się z tym lekarzem na sorze w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku. Muszę przyznać, że ten Pan nabrał już chyba bardzo dużej maniery, chociaż wcale nie jest wiekowy i chyba nie miał ochoty mi pomóc. Lekarz chyba uważał, że przyszłam tam dla rozrywki.Traktował mnie jakby nie powinno mnie tam być, tymczasem to dość przerażona moim stanem Pani lekarz z przychodni na morenie wysłała mnie tam kartką, gdyż bała się, że się uduszę. Pani bardzo chciała żeby wykonano mi prześwietlenie płuc, lecz zakończono badania na pobraniu krwi i rozmową ze mną jakbym conajmniej była głupia. Kompetencji Pana lekarza nie udało mi się doświadczyć. Pan lekarz dowalił mi tylko sterydy żebym mogła oddychać i nie próbował niczego więcej się dowiedzieć. Ponadto nie wykazał "łaski" żeby powiedzieć mi gdzie powinnam się udać z tym co mi się stało, ba nawet nie powiedział mi czy coś mi grozi, czy mam przebywać w domu. Po prostu najwyżej się uduszę. Pan lekarz chyba stwierdził, że skoro jestem miła i staram się uśmiechać to jestem zdrowa - najwidoczniej trzeba wrzeszczeć dookoła, że coś mi się dzieje.Chyba pacjenci przyjmowani na NFZ są dla Pana mało interesujący. A ja mam dla Pana nowinę - wolontariatu to tam Pan nie urządza. Jedynym powodem, dla którego nie powiedziałam tego wszystkiego temu Panu to to, że byłam bardzo zmęczona tym wszystkim, ale jeżeli będziemy kiedyś jeszcze mieli okazję się spotkać to chętnie opowiem Panu moje odczucia.

Bardzo dobry lekarz, a przy tym kontaktowy, uprzejmy i uczynny. Wcześniej byłem u kilku lekarzy, którzy błądzili w diagnozowaniu. Doktorowi Tarnackiemu wystarczyło 5 minut, by stwierdzić co mi dolega i zaaranżować pomoc specjalistów. Składam podziękowania i łączę wyrazy uszanowania.