lekarz Paweł Trąbka-Zawicki

Krótko, sprawnie, profesjonalnie. "Panie Mateuszu, zapalenie przewodu Eustachiusza (usznego), zaatakujemy kroplami do nosa". 2 Dni i człowiek jak nowy, najlepszy laryngolog u jakiego do tej pory miałem wizytę.

Bardzo mile wspominam wizyty u Pana doktora. Konkretny, miły. Nie owija w bawełnę. Za każdym razem jak u niego jestem takie samo podejście. Polecam.

Bardzo dobry w swojej dziedzinie a przy tym szalenie delikatny podczas badania pacjenta. Konkretny, zdecydowany. Trafna diagnoza i leczenie. POLECAM!