Pediatra

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

Centrum Medyczne Rokitek

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Sympatyczna i cierpliwa Pani Doktora. Odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie :) Jestem bardzo zadowolona po wizycie :)
Opinia dodana przez: Lilka

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

23-200 Kraśnik

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wspaniała , ciepła , życzliwa osoba , a jednocześnie bardzo profesjonalna i kompetentna Pani Doktor.
Najlepsza na świecie :)
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Katarzyna Tyrawa

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne PAMMedica
Os. Piastów 40

Bardzo sie spieszy, nie poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi, jest miła, stara się tłumaczyć ale mało składnie przyczynę choroby

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

Pani Doktor K. Mowszet to bardzo dobry specjalista ze wspaniałym podejściem do dzieci; dokładnie przeprowadza wywiad a także wszystko szczegółowo nam tłumaczyła. Moim zdaniem to lekarz z powołania godny polecenia....
Opinia dodana przez: anonim

Powstańców Śląskich 93b
44-178 Przyszowice

nie mogę nadal uwierzyć, że nie ma Naszej Pani Doktor, dowiedziałem się dopiero dzisiaj o tym fakcie, ja ją znałem od 19 lat, leczyła moich 3 synów, mój 19 letni syn popłakał się jak dziecko, ja i żona nie możemy się otrząsnąć po tej stracie, Droga Pani Halino, zostanie Pani w naszych sercach na zawsze, Twój uśmiech i pogoda ducha były dla nas w niejednych ciężkich czasach wielką otuchą, dla ...
Opinia dodana przez: Irek