Pediatra Bielsko

NZOZ "Medicus"
ul. Odysei 6
43-300 Bielsko-Biała

Super pani dr. Jeżeli ktoś pisze ze nie uprzejma i takie tam to ma chyba muchy w nosie i jest nie wiadomo kim.Konkretna diagnoza,szybka a przy tym kompleksowo zbadane dzieciątko, oby więcej takich lekarzy,a będzie lepiej.Polecam

Opinia dodana przez: Dawid tata

lekarz Grzegorz Anczakowski

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Pediatryczny
ul. Wczasowa 22, 43-300 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

nie jestem z bielska, i nie udało mi się poznac pana doktora. Bylam na wakacjach w bielsku i moje 1.5 roczne dziecko zachorowalo. znajomi polecili pediatrę Anczakowskiego. Jak do niego zadzwoniłam, i przedstawiłam się on udal ze to POMYLKA!!! oczywiście dzwoniłam do niego przy moich znajomych wiec sprawdziliśmy numer który był poprawny. Panu "doktorowi" po prostu się nie chciało zbadac nowego pacjeta, wiec powiedzial ze to POMYLKA. Zdebialam i również moi znajomi byli zaszokowani. Nie chcialam juz ponownie dzwonic i wyjasniac sprawy. Jak mozna miec zaufanie do takiego pediatry???!!! Na cale szczęście udalo mi się znalezc innego pediatrę. Jak dla mnie przynajmniej uprzejmość 0!

Opinia dodana przez: Aga

Pienińska 22