Lekarze Pediatra

dr n. med. Jadwiga Wozikowska

ulica Czackiego 19
85-138 Bydgoszcz

Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem. Serce na dłoni, doświadczenie, fachowość, profesjonalizm, klasa. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Maria Dukat-Krzonkalla

Węglowa 3 /
Lądek-Zdrój

Wspaniały lekarz i najlepszy pediatra, jakiego do tej pory spotkaliśmy! Pani doktor jest kompetentna, cierpliwa, przyjazna i ma świetny kontakt z pacjentem i rodzicami. Dziękujemy Pani Doktor za opiekę w szpitalu w Bystrzycy Kłodzkiej!
Opinia dodana przez: Kinga

dr Ewa Jewusiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWA RODZINA - B" s.c.
Mieszka I 42
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz godny polecenia. Miła i profesjonalna pani doktor, ma dużą cierpliwość do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, wszystko dobrze wyjaśni, jak trzeba skieruje na badania. Polecam

lekarz Ewa Oset

ulica Jana Pawła II 52/122B
98-200 Sieradz

Pani doktor uratowała mi życie. Jako jedyna rozpoznała chorobę Schönleina–Henocha jak byłem mały. Teraz mam 31 lat. Jestem wdzięczny za to Pani doktor.
Opinia dodana przez: Daniel

Aurelia Jacolik

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Po przejściach z innymi lekarzami, trafiliśmy do Pani Doktor. Dziękuje, że stanęła na naszej drodze i prowadzi naszą córeczkę. Ufamy jej bezgranicznie, cokolwiek się dzieje, każda diagnoza jest trafna i leki odpowiednio dopasowane. Pani Doktor jest przesympatyczną, ciepłą osobą ze wspaniałym podejściem do dzieci. Zawsze możemy liczyć na pomoc, nigdy nie odmawiam. Szczerze Polecama!

lekarz Krzysztof Brzeszkiewicz

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Pan Dorktor najprzyjemniejszy człowiek na świecie . Pierwszy raz spotykam tak miłego lekarza. Moja córka cały czas powtarza (jak zapytam - jaki był Pan Doktor?) „siuper, fajny doktor”. Córka ma 2 lata, jest trudnym pacjentem mimo to Pan Doktor potrafił spokojnie i sposobem podejść do dziecka. Niezwykle empatyczny, uśmiechnięty i pozytywny człowiek. Lekarz z powołania, kompetentny, wnikliwy, zaangażowany, potrafiący wysłuchać co się ma do powiedzenia. Trafiliśmy na Doktora przez przypadek ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Alina Masiakowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

Zdecydowanie najlepszy pediatra w Lesznie. Zawsze trafiona, precyzyjna diagnoza oraz leczenie. Serdeczna i cierpliwa do małych pacjentów. Można powiedzieć, że Pani Doktor jest lekarzem z powołania.

dr n. med. Tadeusz Sobański

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Najwspanialszy lekarz z jakim się spotkałam!! (A było ich wielu w kilku pierwszych latach życia mojej córki ). Pan Doktor zawsze wysłucha i bierze pod uwagę nawet błahe dla wielu innych lekarzy spostrzeżenia rodzica. Jest miły, sympatyczny, cierpliwy, przyjemny dla dziecka ale również dla rodzica. Patrzy na swojego małego pacjenta wielowymiarowo i zawsze ( w naszym przypadku zawsze) stawia trafna diagnozę. Jest oddany swojej pracy a jego ogromne doświadczenie i ...

dr n. med. Alina Bielawska-Sowa

Neonatolog, Pediatra

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Sopot

Pani Doktor to wspaniała osoba, bardzo dokładnie przebada dziecko, dużo czasu mu poświęci, do tego wyczerpie temat odnośnie choroby dziecka. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj ciężko o dobrego lekarza, a ona jest lekarzem z powołania. Bardzo się cieszę, że została mi ona polecona i do niej trafiliśmy. Polecam koniecznie!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Jórasz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Sanok

Witam,jestem bardzo zadowolona z wizyty,gdyz przede wszystkim pani doktor na pierwszej wizycie zleciła bardzo duzo badan a nie leczyła w ciemno,spełniła moje oczekiwania na 100%,poza tym ma swietne podejscie do dzieci.

dr Ewa Gromadzka

Ka Med
Aleksandrów łódzki
95-070 Łódź

Pani doktor z powolania. Rzeczowa kompetentna z bardzo dobrym podejściem do malego pacjenta. Antybiotyk to ostatecznosc.

lekarz Bogusława Cimoszko

Pulmonolog, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).

Joanna Sobień

Wyścigowa
26-600 Radom

bardzo miła i przesympatyczna, ma dobre podejscie do dzieci i młodzieży

Iwona Ligenza

szpital na Spornej
prywatnie -Piaski Rudnickie
Łódź

Konkretna i uprzejma pani. Trafiła leki i dziecku w ciągu trzech godzin przyniosły ogromna ulgę za co jesteśmy wdzięczni. Poświęca dużo uwagi dziecku, bada bardzo dokładnie i długo. Pierwszy raz się spotkałam z tym, że pani dr poprosiła o kontakt telefoniczny następnego dni z informacja czy dziecku się polepszyło.

dr Bożenna Michałowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Marzena Popiołek Sokołowska

sp zoz nr.1
97-500 Radomsko

Serdecznie polecam, trafna diagnoza i leczenie, jestem zadowolona super :) Moje dzieciaki są pod opieka tylko Pani doktor !
Opinia dodana przez: Wiktoria

Jolanta Czechmanowska

krzywosądów
Ostrów Wielkopolski

Cudowny lekarz, bada dziecko holistycznie, bardzo zaangażowana w analizę sytuacji. Niewiarygodne, że tacy ludzie jeszcze pracują na NFZ. Życzę wszystkim, aby zawsze trafiali do takich lekarzy,jakim jest dr Czechmanowska.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr hab. n. med. Marek Chalusiak

Neonatolog, Pediatra

Piotrków Trybunalski

Wspaniały człowiek, lekarz, który potrafi pomóc... szkoda, ze tak wykwalifikowanych lekarzy jest tak mało. z córką zaliczyłyśmy chyba połowę piotrkowskich "specjalistów" i tylko Pan Marek Chalusiak okazał się osobą, która jest godna pełnego zaufania. ma większą wiedzę niż wszyscy pozostali razem wzięci. z czystym sumieniem polecam!

dr n. med. Inga Adamska

Na Wzgórzu 2
85-327 Bydgoszcz

Pani doktor jest bardzo wrażliwą i empatyczną osobą która martwi się o swoich pacjentów. Cierpliwie tłumaczy jak dziecko powinno się rozwijać i też zna przyczyny alergii i zawsze wysłucha,bardzo dokładnie bada niemowle. Prawdziwy lekarz z połowania! Polecam serdecznie

lekarz Krystyna Zduńczyk

Wybickiego 4
83-110 Tczew

Pani doktor to najlepsza lekarz na jakiego mogłyśmy trafić z córką. Bardzo dobrze zajmuje się małymi pacjentami, zdobywa zaufanie oraz zawsze trafnie stawia diagnozę. Zawsze poświęca dużo czasu na analize przypadku oraz dobór leków. Ufam Pani doktor w 100% i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Kinga