Filtruj terminy

lekarz Barbara Forys

CMK STOMATOLOGIA S.C. Filia
Jarzębinowa 10
59-700 Bolesławiec

Ja już nie mam siły do Pani doktor. Nie wiem, czemu pracuje z ludźmi, skoro nie zna podstawowych zasad kultury osobistej - jest bezczelna, arogancka i nerwowa. Nie wykonuje dobrze badania, ma pretensje do całego świata tylko nie do siebie, podważa zdanie pacjenta i nie słucha go. Próbowałem się do niej przekonać, jednak bezskutecznie. Tragedia

lekarz Waldemar Krajewski

Kopernika 1a
59-700 Bolesławiec

Mieliśmy dzisiaj skierowanie do szpitala z 7 tygodniowym dzieckiem z podejrzeniem szmerów w górnych drogach oddechowych co stwierdził pediatra pierwszego kontaktu . Udaliśmy się do szpitala w Lubinie gdzie zastaliśmy bardzo niemiłą lekarz pediatrę , którą najbardziej interesowało jakiej firmy podajemy mleko modifikowane , bo żona niestety nie karmi piersią (na ścianie była wielka reklama Bebiko ). Wyszliśmy w nerwach z tej komercyjnej już kliniki . Udaliśmy się do Bolesławca ...
Opinia dodana przez: Mariusz

Urszula Materna-Milewska

Neurolog, Pediatra

Bolesławiec

Pani doktor jest wspaniałym fachowcem. Lecze dziecko u pani doktor od 4 lat i jestem mega zadowolona . Pani doktor szuka przyczyny choroby aż do skutku . Podejście do dzieci ma fantastyczne moje dziecko boi sie obcych, a pani doktor od razu zdobyla u niej zaufanie . Serdecznie polecam

lekarz Halina Rudzińska

Neonatolog, Pediatra

Nowe Jaroszowice 11
59-700 Bolesławiec

Jako dziecko byłem leczony przez panią doktor i moje dzieci leczą się u pani doktor. Serdecznie polecam panią doktor.

lekarz Ryszard Pomichter

Piotra i Pawła 3b lok. 12
59-700 Bolesławiec

niekompetencja tego felczera doprowadziła do tego że moja córka trafiła do szpitala z ostrym zapaleniem układu moczowego

lekarz Julianna Majdańska-Broniszewska

Pulmonolog, Pediatra

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Pani doktor stwierdziła astmę, choć spirometria wyszła dobrze, a leki na astmę ewidentnie nie pomagały. Zdecydowanie brak Pani doktor kompetencji.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Andrzej Żuk