Filtruj terminy

Pediatra Choszczno

lekarz Elżbieta Gadowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Neomedic"
Wolności 11/2
73-200 Choszczno

Najlepsza na świecie pani doktor. Uratowała życie naszej niuni, która właśnie niedługo kończy 18 lat.
Dziękujemy Pani doktor.

Dziękujemy Pani doktor.

Opinia dodana przez: Joanna

Byłem dzisiaj na wizycie i jestem pod wrażeniem - bardzo fachowa pomoc, trafna diagnoza i dobrze dobrane zabiegi. Ponad Pani jest bardzo sympatyczna, miła i do tego bardzo atrakcyjna kobieta. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Jacek

Kolejowa 3a
Choszczno

Witam Dr. Jędrzejczyk jest człowiekiem bardzo konkretnym, uprzejmym i życzliwym - dla mojego dziecka poświęcił podczas wizyty bardzo dużo czasu, a że przebywamy za granicą i akurat przyjechaliśmy do kraju potrzebowaliśmy szczepienia wiec poświęcił swój cenny czas aby porównać szczepionki dawane za granicą do tych co są dawane w Polsce aby doradzić konkretnie - sprawdzał w książkach medycznych a także kontaktował się telefonicznie aby się upewnić, następnie gdy już było wiadomo jakie szczepionki trzeba dać to zaproponował pomoc w wykonaniu ich przez pielęgniarkę - bezpłatnie. Po jakimś czasie jeśli miałem wątpliwości to bez problemu mogłem do niego dzwonić i telefonicznie mi wyjaśniał pewne rzeczy. Doktor dla mnie zasługuje na ocenę celującą bez dwóch zdań polecam go każdemu. Rafał S.

dr n. med. Maria Znaczko

Pediatra, Lekarz rodzinny

NZOZ

73-200 Choszczno

Nie polecam. Po porodzie stanęłam przed decyzją o wyborze lekarza rodzinnego dla mojego dziecka, ponieważ był to czas kiedy doktor Zimny nie przyjmowała nowych pacjentów, byłam zmuszona zdecydować się na dr. Znaczko. Jest nieuprzejma, na każdą dolegliwość dla mojego dziecka przepisuje syropek NEOSINE pewnie ma płacone pieniądze za wypisywanie tego leku. Syrop jest dobry na wszystko, na odporność, ból gardła, katar, kaszel, zapalenie płuc, biegunkę.. Na wszystko, jak ktoś ma do czynienia z tą lekarką wie z pewnością o czym piszę. Dla niej jedyny sposób na wyleczenie, to faszerowanie dziecka antybiotykami.. Beznadziejny lekarz !!!

Opinia dodana przez: Magda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Certus" Grzegorz Skwierz - Choszczno
Konopnickiej 2
73-200 Choszczno

Nieprzyjemna, niekontaktowa, nic nie mówi co pacjentowi dolega. Leczenie metodą prób i błędów - bo może czwarty z kolei antybiotyk pomoże. Niechętnie daje skierowania. Często zdarzało się, że mi i mojej rodzinie zlecała badania krwi, moczu, cholesterolu, ale za wszystko płaciliśmy sami.
Nie polecam.

Nie polecam.

Opinia dodana przez: Bel

Choszczno

Jestem w szoku, że ktoś taki przyjmuje na dużurze w Stargardzie,,, bardzo nie miła, nieprzyjemna nie słucha co rodzic mówi - na zasadzie idź już i następny. Osłuchanie dziecko zajęło pANI dOKTOR ZALEDWIE PÓŁ MINUTY nie sprawdziła węzłów chłonnych a na moje pytanie czy oskrzela czyste odpowiedziała TAK. To już po tej odpowiedzi wiedziałam, że muszę uciekać bo kaszel dziecko miało świeszczący itp. Oczywiścia zaraz zadzwoniłam z prośbą do innej Pani Doktor( a to była niedziela) z prośbą o przyjęcie-diagnoza zapalenie oskrzeli i powiększone węzły chłonne i najbardziej wkurza mnie to, że jak ktoś nie lubi swojej pracy to po co pracuje z dziećmi?

Opinia dodana przez: Monika

ulica Tuwima 10

Choszczno

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Neomedic"
Wolności 11/2

Pediatrzy w mieście Choszczno