Filtruj terminy

Pediatra Grodzisk Mazowiecki

dr Piotr Ciechomski

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz rewelacja! Zawsze trafna diagnoza,właściwe leki i szybkie wyleczenie dziecka. Mój syn go uwielbia ;) Antybiotyki to ostateczna metoda kuracji. Polecam!
Opinia dodana przez: aga

lekarz Agnieszka Wodzyńska

Medikon
Czeremchowa 3 lok. 6
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Polecam !!!!!, naszymi dziećmi zajmuje się od 2 lat ,diagnozy zawsze trafione, dobra komunikatywność , Pani doktor wyjaśnia wszystkie wątpliwości , wspaniałe podejście do dzieci.

lekarz Agnieszka Kud

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jestem zachwycona Panią Doktor. Wspaniały lekarz!! Poświęciła nam tak dużo czasu, wytłumaczyła bardzo dokładnie każdy szczegół. Nigdy nie widziałam nikogo tak pełnego pasji. Wspaniałe podejście do dzieci. Moja córka była zachwycona ja również !! Polecam z całego serca !!!!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariola Rudzka-Dybała

Neurolog dziecięcy, Pediatra

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Rzetelna . Przyjazna dla dzieci . Dokładna . Leczy dzieci sumiennie . Osiąga sukcesy w leczeniu . Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Wiesia

dr Ewa Steckiewicz

''Lecznica Rodzinna''S.C

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Byliśmy już u różnych lekarzy, ale tak naprawdę, tylko pani doktór potrafi sprostać naszym oczekiwaniom. A podejście do naszej córeczki przekonało nas jeszcze bardziej. Jest sympatyczna miła i co najważniejsze kompetentna! Szczerze polecam.

lekarz Renata Dudek

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor bardzo nam pomogła. Po wcześniejszych wizytach z moją kilkumiesięczną córeczką u innych lekarzy nie było poprawy. Dopiero Pani Doktor postawiła właściwą diagnozę i dała szczegółowe zalecenia dla mnie i dla dziecka. Jestem bardzo wdzięczna.Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Irena Flakiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

GRODZISKIE CENTRUM MEDYCZNE
Piaskowa 17 A
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Ta pani powinna chyba juz na drutach robic a nie dzieci leczyć. Diagnoza to zawsze powód do antybiotyku, na zwykly katar-augmentin. Dobrze ze zweryfikowalam jej mądrości bo nafaszerowałabym dziecko niepotrzebnie. Slyszy szmery gdzie ich absolutnie nie ma...chyba sama powinna sobie te szmery w uszach przeleczyc. Jednym slowem-szkoda czasu i nerwów.
Opinia dodana przez: aga

lekarz Barbara Janicka

ul. T. Chałubińskiego 20
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz, zleca potrzebne badania i konsultacje u specjalistów. Ma świetne sprawdzone sposoby na kłopotliwe dolegliwości. Pomaga zawsze, dzieci są uśmiechnięte.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Edyta Gajda

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Najbardziej upokarzająca wizyta lekarska ze wszystkich jakie odbyłam. Radzę unikać, w przeciwnym razie będziecie musieli leczyć nerwicę!!!!

lekarz Jacek Kobek

Lekarz rodzinny, Pediatra