Pediatra Grodzisk Mazowiecki

Szpital Zachodni
ulica Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Byliśmy na wizycie u pani doktor i uważam ze jest lekarzem ze wspaniałym podejściem do pacjenta, synek został bardzo wnikliwie zbadany a ja wypytana wszystko odbyło się w miłej atmosferze polecam serdecznie

Opinia dodana przez: anna

ul. T. Chałubińskiego 20
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz, zleca potrzebne badania i konsultacje u specjalistów. Ma świetne sprawdzone sposoby na kłopotliwe dolegliwości. Pomaga zawsze, dzieci są uśmiechnięte.

Opinia dodana przez: Aneta

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz rewelacja! Zawsze trafna diagnoza,właściwe leki i szybkie wyleczenie dziecka. Mój syn go uwielbia ;) Antybiotyki to ostateczna metoda kuracji. Polecam!

Opinia dodana przez: aga

Szpital Zachodni
ulica Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor opiekowała się moją 8 tygodniową córką w IMiD w Warszawie. Dzięki kompletnym badaniom trafnie zdiagnozowano i zaczęto leczyć córkę. Dziś jest zdrowym, wesołym i ruchliwym dzieckiem. Bardzo dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Ann

Medikon
Czeremchowa 3 lok. 6
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Polecam !!!!!, naszymi dziećmi zajmuje się od 2 lat ,diagnozy zawsze trafione, dobra komunikatywność , Pani doktor wyjaśnia wszystkie wątpliwości , wspaniałe podejście do dzieci.

Kilińskiego 5/4
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor bardzo nam pomogła. Po wcześniejszych wizytach z moją kilkumiesięczną córeczką u innych lekarzy nie było poprawy. Dopiero Pani Doktor postawiła właściwą diagnozę i dała szczegółowe zalecenia dla mnie i dla dziecka. Jestem bardzo wdzięczna.Polecam.

Opinia dodana przez: Monika

''Lecznica Rodzinna''S.C

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Byliśmy już u różnych lekarzy, ale tak naprawdę, tylko pani doktór potrafi sprostać naszym oczekiwaniom. A podejście do naszej córeczki przekonało nas jeszcze bardziej. Jest sympatyczna miła i co najważniejsze kompetentna! Szczerze polecam.

Kilińskiego 5/4
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jestem mamą 6 miesiecznego Arturka który choruje od prawie 5 miesiecy chodzilam do różnuch lekarzy i żaden z nich nie postawił prawidłowej diagnozy dopiero 2 miesiące temu dowiedziałam sie o panu dr.Adamie i byłam w szoku jak podchodzi do pacjenta ,jak go bada jest poprostu znakomity polecam wszystkim kórzy potrzebuja dobrego fachowca

GRODZISKIE CENTRUM MEDYCZNE
Piaskowa 17 A
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Ta pani powinna chyba juz na drutach robic a nie dzieci leczyć. Diagnoza to zawsze powód do antybiotyku, na zwykly katar-augmentin. Dobrze ze zweryfikowalam jej mądrości bo nafaszerowałabym dziecko niepotrzebnie. Slyszy szmery gdzie ich absolutnie nie ma...chyba sama powinna sobie te szmery w uszach przeleczyc. Jednym slowem-szkoda czasu i nerwów.

Opinia dodana przez: aga

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Najbardziej upokarzająca wizyta lekarska ze wszystkich jakie odbyłam. Radzę unikać, w przeciwnym razie będziecie musieli leczyć nerwicę!!!!

Pediatrzy w mieście Grodzisk Mazowiecki