Pediatra Grodzisk Wielkopolski

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dr Kunze-Bielecka jest wspaniałą osobą. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jest też oczywiście bardzo dobrym specjalistą. Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia

Opinia dodana przez: Dominik

NZOZ Laboratorium Medyczne Wiesława Jakubik
Przemysłowa 1
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dr.Olszewski jest moim lekarzem rodzinnym, super podejscie do pacjenta jak i dla moich dzieci ktore chetnie do niego ida i mowią o nim doktor Romuald. Naprawdę polecam.Trafne diagnozy i dobrze dobierane leki.polecam jako lekarza rodzinnego jak i pediatrę.Również personel doświadczonych pielęgniarek bardzo konkretny.p.Ewa jak i p. Irka oraz p.Krysia ktora przeszła już na emeryture.Z całym sercem polecam Przychodnię dr.Olszewskiego w Grodzisku Wlkp. przy ul.Parkowej.

os. Wojska Polskiego 20 lok. 4
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Pani doktor zajęła się moim synkiem z wielkim oddaniem,bardzo profesjonalnie.Jestem przekonana,że nad zdrowiem mojego dziecka czuwa dobry fachowiec i serdeczny człowiek.

os. Wojska Polskiego 20 lok. 4

Mossego 12