Pediatra Jarosław

37-500 Jarosław

lekarz godny polecenia bardzo miły i sympatyczny ,potrafi słuchać jest uprzejmy jestem bardzo zadowolona z wizyty i pomógł mojemu synowi nie ma już problemów z serduszkiem

Ośrodek Zdrowia
Wiązownica
Jarosław

Pani doktor niezwykle oddana dzieciom.

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

Najlepszy lekarz rodzinny w Jarosławiu gorąco plecam:)Chodzę do doktorki 24 lata już i jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Marta Zdulska

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa
Opinia dodana przez: Regina

37-500 Jarosław

Fajny gość tylko w Jarosławiu gość już dawno tam nie przyjmuje

lekarz Wanda Baran

Pediatra, Lekarz rodzinny

zdrowe serce
kraszewskiego 24
Jarosław

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!

37-500 Jarosław

Pani doktor prowadzi moją córeczkę od urodzenia. Emilka ma 6 miesięcy. Nie sądziłam, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy lekarze. Pani doktor ma świetne podejście do dziecka i do nieraz spanikowanego rodzica. Zawsze przyjmie. Nawet bez umówionej wizyty. Ma indywidualne podejście do każdego dziecka. Nie zapisuje antybiotyków na każde schorzenie jak większość lekarzy, Jedynie w ostateczności. Nigdy nie działa " na czuja". Zawsze dokładnie bada dziecko, aby postawić prawidłową ...
Opinia dodana przez: Klaudia

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

Doktor Gdula uratował mojego synka, gdyby nie przyjechał na dyżur do Jarosławia dzisiaj mój synek by nie żył. Dzięki Jego szybkiej reakcji, zastosowania leczenia i zabrania go do Rzeszowa dzisiaj możemy się cieszyć naszym zdrowym synkiem. Jestem mu wdzięczna z całego serca za to co zrobił i jak się nim zajął . Prawdziwy lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Katarzyna

Zdzisław Kozak

Pediatra, Lekarz rodzinny

Jarosław

Bardzo dobry lekarz polecam go małym dzieciom

lekarz Danuta Hadryś

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

Nasz syn jest pod opieka pani doktor od 6 lat .Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej kompetencji lekarskich. Jest bardzo miła , sympatyczna i dostępna o każdej porze . Polecamy w 100% tego lekarza jako dobrego specjalistę .
Opinia dodana przez: Dariusz

Pediatrzy w mieście Jarosław