Filtruj terminy

Pediatra Józefów

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
26-600 Józefów, Radom

mam to szczescie ze ze swoim maluszkiem trafilem do dr kielskiej. wiem ze opiekuje sie nim swietnej klasy pediatra do ktorego mam bezgraniczne zaufanie. troskliwa, mila, zaangazowana, nigdy nie robi ,,łachy'' , nawet na dyzurze w szpitalu przyjmie jak jest taka koniecznośc. Wszystkim oczekującym usługi na wysokim poziomie polecam

Centrum Medyczne "Józefów"
ul. Armii Krajowej 4
05-410 Józefów

Znam Panią Doktor od ponad dziesięciu lat i nie spotkałam bardziej oddanego i kompetentnego lekarza. Wspaniała osoba, posiadająca ogromną wiedzę, podchodząca do pacjenta w sposób indywidualny, dostosowując metodę leczenia do pacjenta, a "ustawiając" pacjenta według stereotypów leczenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Józefów

Doktor Marek Królak jest pediatrą z powołania. Korzystamy z jego usług od paru miesięcy i jesteśmy zachwyceni zarówno jego podejściem do naszych dzieci, jak i kompetencją. Daje nam, jako rodzicom poczucie bezpieczeństwa, . Jeśli nie może bezpośrednio udzielić pomocy instruuje nas telefonicznie. Cierpliwie tłumaczy choroby i skrupulatnie dobiera leczenie. Antybiotyki traktuje, jako ostateczność Nie jest cudotwórcą, ale godnym polecenia lekarzem i do tego dobrym człowiekiem. W naszym prywatnym rankingu dalibyśmy ...
Opinia dodana przez: Joanna

wizyty domowe

Józefów

Bardzo dobry lekarz, dokladny, pomocny, zawsze nas wyprowadzi z choroby. Wcale nie przepisuje stalego zestawu lekow jak ktos z poprzednikow pisal, wrecz przeciwnie jak cos nie dziala to szuka innego rozwiazania (a swoja droga jesli lek dziala to co sie czepiac ze inni dostaja to samo? moze choruja na to samo), nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy, a przede wszystkim jest bardzo dostepny i zawsze mozna sie z nim skonsultowac
Opinia dodana przez: marzena

ul. 3 Maja 127

Polna 42c/6

Dobra 22 c
05-410 Józefów

Pediatrzy w mieście Józefów