Filtruj terminy

Pediatra Knurów

dr Izabela Miarka-Szyrmel

Koziełka
44-190 Knurów

Czytałam komentarze, zlitujcie się ludzie i odpowiedzcie sobie która z Was chciała by pracować 24 godz. na dobę? Pani Doktor też ma dzieci i rodzinę uważam że i tak dużo czasu poświęca pacjentom jak żaden inny lekarz. My chodzimy do Pani Doktor i prywatnie i z kasy chorych w zależności od potrzeby bo choroba nie patrzy że sobota :-) od 9 lat czuję się bezpieczna że mam zawsze bardzo dobra ...

lekarz Kornelia Kubica

Neonatolog, Pediatra

Koziełka
44-190 Knurów

Witam czy mogłabym prosić numer do pani doktor? Jest naprawde dobrym lekarzem i nie chciałabym stracić kontaktu.

lekarz Wioletta Gierzok

Przychodnia D, D1

Knurów

Osobiście uważam, że współpraca matki z lekarzem ma duże znaczenie, dlatego na bok sentymenty uczucia i emocje, odpowiednia rozmowa z lekarzem potrafi zdziałać cuda wspólnie, ale i najważniejsze! - za dobrym podejściem fachowca- dochodzi się do celu odpowiedniego leczenia. Lekarz nie jest cudotwórcą, ale może nim być. Drogie mamy, Pani doktor to wspaniała i sympatyczna osoba, przede wszystkim kompetentna , ma podejście do naszych milusińskich , i z naszą pomocą, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Gębicka-Szczygieł

Neonatolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - choroby wewnętrzne i USG
Wilsona 60
44-190 Knurów

Polecam panią doktor jako matka trojga dzieci.Jest cierpliwa, miła i bardzo konkretna. Od dziesięciu lat mieszkam w innym mieście, jednak nie zdecydowałam się na innego pediatrę.

Anette Pałasz-Piszczek

Poradnia dla dzieci i dorosłych NZOZ Centrum Zdrowia SZYRMEL
Sienkiewicza 9
44-190 Knurów

Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Bardzo dużo czasu przeznacza na badanie, jest dokładna i kompetentna. Dokładnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Dodatkowo potrafi polecić znakomitych lekarzy z innych dziedzin, co bardzo się przydaje w trudnych sytuacjach.
Szczerze polecam wszystkim rodzicom. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Wioletta
Przypisala mojej 1,5 rocznej coreczce zelaze w tabletkach, wiedzac ze moje dziecko nie potrafi jeszcz polykac tabletek ( tabletki byly spore). Przepisujac te tabletki mowila, ze nie ma zadnych zamiennikow w plynie, ale jak okazolo jest spory asortyment.
PS jak ktos do niej idzie, niech przyjdzie z wyliczona gotowka, bo reszty nie wydaje.

lekarz Barbara Królak-Olejnik

lekarz Barbara Szwajca

lekarz Alicja Ikoniak

ulica Ułanów 3 b/11
44-194 Knurów

lekarz Anna Nowak

44-190 Knurów

Pediatrzy w mieście Knurów