Filtruj terminy

Anette Pałasz-Piszczek

Poradnia dla dzieci i dorosłych NZOZ Centrum Zdrowia SZYRMEL
Sienkiewicza 9
44-190 Knurów

Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Bardzo dużo czasu przeznacza na badanie, jest dokładna i kompetentna. Dokładnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Dodatkowo potrafi polecić znakomitych lekarzy z innych dziedzin, co bardzo się przydaje w trudnych sytuacjach. Szczerze polecam wszystkim rodzicom. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Wioletta

dr Izabela Miarka-Szyrmel

Koziełka
44-190 Knurów

Opieka na najwyższym poziomie, Pani Doktor zawsze uprzejma i miła. Zna się na rzeczy i jest najlepszym pediatra do jakiego trafiliśmy.

lekarz Wioletta Gierzok

Przychodnia D, D1
Knurów

Osobiście uważam, że współpraca matki z lekarzem ma duże znaczenie, dlatego na bok sentymenty uczucia i emocje, odpowiednia rozmowa z lekarzem potrafi zdziałać cuda wspólnie, ale i najważniejsze! - za dobrym podejściem fachowca- dochodzi się do celu odpowiedniego leczenia. Lekarz nie jest cudotwórcą, ale może nim być. Drogie mamy, Pani doktor to wspaniała i sympatyczna osoba, przede wszystkim kompetentna , ma podejście do naszych milusińskich , i z naszą pomocą, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Gębicka-Szczygieł

Neonatolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - choroby wewnętrzne i USG
Wilsona 60
44-190 Knurów

Polecam panią doktor jako matka trojga dzieci.Jest cierpliwa, miła i bardzo konkretna. Od dziesięciu lat mieszkam w innym mieście, jednak nie zdecydowałam się na innego pediatrę.
Przypisala mojej 1,5 rocznej coreczce zelaze w tabletkach, wiedzac ze moje dziecko nie potrafi jeszcz polykac tabletek ( tabletki byly spore). Przepisujac te tabletki mowila, ze nie ma zadnych zamiennikow w plynie, ale jak okazolo jest spory asortyment. PS jak ktos do niej idzie, niech przyjdzie z wyliczona gotowka, bo reszty nie wydaje.

lekarz Alicja Ikoniak

ulica Ułanów 3 b/11