Pediatra Konstancin-Jeziorna

05-510 Konstancin-Jeziorna

Dr Kamińska jest fachowa, nie zbywa pacjenta z byle czym. Często zlecała mi badania a nie dawała leku w ciemno z myslą, że się uda trafić albo nie... Szkoda, że już nie pracuje w przychodni Grapa. Bardzo żałuję, bo była tam najbardziej kompetentnym lekarzem.

Konstancin-Jeziorna

Zdecydowanie odradzam wszystkim rodzicom!!! Przez niekompetencję i kompletne olewanie problemów mojego synka mój mały boryka się z problemami zdrowotnymi. Wielokrotne powtarzanie przeze mnie,co mu dolega, jak się zachowuje, dziesiątki pytań do pani doktor nie dały żadnego rezltatu. Kiedy synek miał 6miesięcy, potem 7, 8,aż w końcu 9 i na kazdej wizycie powtarzałam, że nie chce jeść ani pić NICZEGO oprócz mleka z piersi i pytałam dziesiątki razy, czy nie będzie ...

05-510 Konstancin-Jeziorna

Pani Doktor jest uśmiechniętą i uprzejmą osobą. Jednak sam proces "leczenia" to błędne koło. Ze zdrowego dziecka zrobiła poważnie chore. Zaleciła szereg zupełnie niepotrzebnych badań (większość do wykonania w prywatnych klinikach) i lekarstw. Przepisując kolejne, które miały niwelowac skutki uboczne działania tych przepisanych wcześniej.

05-510 Konstancin-Jeziorna

pana doktora znam cale zycie.Jest co prawda troszke szalony ale nigdy nie olewa pacjenta a na pewno nie jest jasnowidzem i nie wie czy na dany lek pacjent zareaguje pozytywnie.Zna zawod od lat i wie czy ktos przyszedl po leki czy naprawde po pomoc.Nie przeciaga wizyt wiec nie trzeba u niego dlugo czekac.Na pogadanke to do Glizniewicz.PO konkret do Rychlika(zony jego za to nie polecam-bezczelna i chamska)
Opinia dodana przez: monia

05-510 Konstancin-Jeziorna

Bardzo oschłe podejście do małego pacjenta. Brak informacji na temat stanu zdrowia i dalszego leczenia. Przekierowanie na wizytę prywatną.

Wilanowska 277
05-507 Konstancin-Jeziorna

lekarz Małgorzata Głowacka

Pediatra, Dermatolog

05-510 Konstancin-Jeziorna

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12
05-501 Konstancin-Jeziorna

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12
05-501 Konstancin-Jeziorna