Pediatra Konstancin-Jeziorna

05-510 Konstancin-Jeziorna

Dr Kamińska jest fachowa, nie zbywa pacjenta z byle czym. Często zlecała mi badania a nie dawała leku w ciemno z myslą, że się uda trafić albo nie... Szkoda, że już nie pracuje w przychodni Grapa. Bardzo żałuję, bo była tam najbardziej kompetentnym lekarzem.

Konstancin-Jeziorna

Zdecydowanie odradzam wszystkim rodzicom!!! Przez niekompetencję i kompletne olewanie problemów mojego synka mój mały boryka się z problemami zdrowotnymi. Wielokrotne powtarzanie przeze mnie,co mu dolega, jak się zachowuje, dziesiątki pytań do pani doktor nie dały żadnego rezltatu. Kiedy synek miał 6miesięcy, potem 7, 8,aż w końcu 9 i na kazdej wizycie powtarzałam, że nie chce jeść ani pić NICZEGO oprócz mleka z piersi i pytałam dziesiątki razy, czy nie będzie miał niedoborów i czy zrobić mu badania, słyszałam cały czas, że wszystko jest w porządku, "taki jest grubiutki",a jak w końcu zleciła badania "tak na wszelki wypadek",sama przeraziła się wynikami,bo mały miał taką anemię,jakiej, cytuję, "przez 20 lat nie widziałam".
Druga sprawa to rozwój ruchowy dziecka, który pani doktor kompletnie olewa,nie sprawdza postępów w rozwoju. Kiedy mówiłam jej, że synek się dziwnie wygina i odpycha nóżkami, mówiła "widocznie tak ma",oczywiście wg niej było wszystko w porządku. Teraz mały ma rok i czeka go męcząca rehabilitacja, która byłaby lekka i trwała krótko, gdyby był jej poddany wiele miesięcy temu.
ODRADZAM!!!!

05-510 Konstancin-Jeziorna

Pani Doktor jest uśmiechniętą i uprzejmą osobą. Jednak sam proces "leczenia" to błędne koło. Ze zdrowego dziecka zrobiła poważnie chore. Zaleciła szereg zupełnie niepotrzebnych badań (większość do wykonania w prywatnych klinikach) i lekarstw. Przepisując kolejne, które miały niwelowac skutki uboczne działania tych przepisanych wcześniej.

05-510 Konstancin-Jeziorna

pana doktora znam cale zycie.Jest co prawda troszke szalony ale nigdy nie olewa pacjenta a na pewno nie jest jasnowidzem i nie wie czy na dany lek pacjent zareaguje pozytywnie.Zna zawod od lat i wie czy ktos przyszedl po leki czy naprawde po pomoc.Nie przeciaga wizyt wiec nie trzeba u niego dlugo czekac.Na pogadanke to do Glizniewicz.PO konkret do Rychlika(zony jego za to nie polecam-bezczelna i chamska)

Opinia dodana przez: monia

05-510 Konstancin-Jeziorna

Bardzo oschłe podejście do małego pacjenta. Brak informacji na temat stanu zdrowia i dalszego leczenia. Przekierowanie na wizytę prywatną.

lekarz Małgorzata Głowacka

Pediatra, Dermatolog

05-510 Konstancin-Jeziorna

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12
05-501 Konstancin-Jeziorna

Wilanowska 277
05-507 Konstancin-Jeziorna

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12
05-501 Konstancin-Jeziorna