Pediatra

wizyta już od 100

Poradnia Dziecięca i Poradnia Medycyny Sportowej
Bydgoska 76
87-100 Toruń

Od kilku lat jesteśmy pacjentami Pani Doktor. Diagnoza zawsze trafna, antybiotyk to już konieczność, a poza tym moje dziecko nie jest wysyłane od razu do szpitala. Pani Doktor nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka, wszystko dokładnie omawia, rozpisuje dawkowanie na kartce. Jest bardzo dokładna, lekarz z powołania.
Z czystym sumieniem POLECAM!!!
Najlepszy pediatra 😊

wizyta już od 120

Centrum Zdrowa Kobieta
Kamiennogórska 10
54-034 Wrocław

Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Pediatra Warszawa dr n. med. Iwona Skrzekowska-Baran

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5

Wizyty domowe - lek. Danuta Sawicka

lek. med. Małgorzata Łukomska

Choroby zakaźne, Pediatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING ...
Opinia dodana przez: Eryk
Pediatra Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.
Pediatra Piaseczno lekarz Aneta Zalewska

05-500 Piaseczno

Super lekarz z powołaniem .Do tego przemila i pozytywnie nastawiona do dzieci.Polecam bardzo bo to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam .
Pediatra Konin lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" ...
Pediatra Piaseczno lekarz Beata Kowalewska

05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!