Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Pediatra Kozy

lekarz Andrzej Dyszlewski

NZOZ "Lekarz Twojej Rodziny" S. C.
Szkolna 1
43-340 Kozy

Lekarz z bardzo rozległym doświadczeniem. Bardzo kompetentny, życzliwy dla rodzica i ciepły dla dzicka. W pełni ufam jego diagnzie.
Opinia dodana przez: Anna Nitefor

lekarz Maria Szafran-Hałat

Pediatra, Kardiolog

Bielska 157a
43-340 Kozy

Całkowicie nie polecam tej Pani doktor, nie ma podejścia ani do dzieci, ani do ich rodziców. Lekarka bardzo zaborcza, nie przejmuje się tym, że rodzice mogą nie mieć pieniędzy i receptę wypisuje na 100% płatności, chociaż można ten sam lek kupić na 30% płatności.
Opinia dodana przez: AA

lekarz Bożena Dąbrowska

Liliowa 3
43-340 Kozy

Lekarz, który w naszym przypadku, stosował antybiotyki u jednego dziecka z uwagi na chorobę, a u drugiego profilaktycznie, chce być jednocześnie laryngologiem, urologiem, gastrologiem i nie tylko. Otrzymanie skierowania do specjalisty graniczy z cudem, a usłyszeć można jedynie, że wyczerpało się limit punktów na dany rok!!! Należy również szczegółowo czytać ulotki przepisywanych medykamentów (szczególnie panie karmiące!!!-można zaszkodzić dzieciątku), bo nie wszystkie kwalifikują się do podawania określonym osobom. Na szczęście my ...

lekarz Wanda Sablik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Med-Koz "
ulica Lipowa 2
43-340 Kozy

Kompletnie niekompetentny lekarz. Po przyjściu do gabinetu i opisaniu objawów stwierdziła "skąd mam wiedzieć co Panu jest, niech Pan sobie idzie do apteki i zrobi test". Ta kobieta nie powinna być lekarzem. Zerowe odejście do pacjenta, absurdalne komentarze i zalecenia. Zdecydowanie omijac szerokim łukiem taką osobę, lekarz z niej żaden.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Maria Hałat-Szafran