Pediatra W Okolicach Krynki

Super lekarz dopiero on pomógł memu dziecku. Bardzo dokłady, wnikliwie bada i podejście ma do dzieci super. Jestem zadowolona

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Cudowny człowiek. Rewelacyjna lekarz. Cierpliwie i uważnie słucha rodzica, prawidłowo ocenia sytuację zdrowotną. Właśnie moja córka powraca "do siebie" po prawie dwumiesięcznym kaszlu. Podczas wizyty pomogła nam w ustaleniu natychmiastowej konsultacji laryngologicznej (krwawienia z noska). Na drugi dzień po wizycie telefonowała, by uzyskać informację co się dzieje z dzieckiem. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na tak wspaniałą Panią doktor. Życzę jej dużo siły i zdrowia, bo dzieci takich prawdziwych lekarzy potrzebują:)

Opinia dodana przez: Anna MD

Włościańska 94
15-199 Białystok

super pediatra, nie ma lepszego w Białymstoku, polecam, chodzą do tej Pani wszystkie moje kolezanki ze swoimi dziećmi!

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ
ulica Lipowa 47
15-424 Białystok

Pełen profesjonalizm. Właściwe podejście do pacjenta. Człowiek z pasją i zaangażowaniem Każdy kto ceni sobie fachowe podejście medyczne powinien się umówić na wizytę.

Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Irma Kordyka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

pani doktor leczyła mnie 45 lat temu. Wielki szacunek i podziękowania. ( dyspozycja taką wiedzą nie wyróznia zbyt wielu lekarzy pediatrów)

Opinia dodana przez: SYLWIA

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Bardzo kompetentna lekarka, leczę u niej moją córeczke w Centrum Medycznym Warszawska, Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma, ma świetne podejście do dzieci, poświęca dużo czasu na badanie i bardzo dokładnie tłumaczy problemy zdrowotne pacjenta. Polecam

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Wspaniały człowiek i lekarz. Pani doktor jest kompetentna z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, konkretna i miła.

Opinia dodana przez: Anna

Zagórna 23/3
15-820 Białystok

Sympatyczny i kompetentny lekarz, pani Ela poświęciła mi bardzo dużo cennego czasu, zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Przemysław

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Pani doktor jest znakomitym specjalistą, jak również ma ogromnie dużo empatii w podejściu do pacjenta. Zdecydowanie wyróżnia się swoim profesjonalizmem na tle innych lekarzy. Polecam.

Opinia dodana przez: Weronika