Pediatra Kutno

lekarz Maria Bartnik

Pediatra, Kardiolog

99-300 Kutno

Najlepszy pediatra w Kutnie! Postawiła trafną diagnozę, gdy poprzedni lekarze nie umieli stwierdzić, co się dzieje z moją córeczką.

lekarz Mirosława Szwankowska

Długosza 3 lok. 1
99-300 Kutno

Pani Doktor z wieloletnim doświadczeniem- leczyła mnie, moje 2 siostry i ich dzieci.
Pediatra z powołania. Bardzo rzetelna. Potrafi leczyć nie tylko antybiotykami. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Dorota Janakowska-Idzik

ulica Bażantowa 1
99-300 Kutno

Cała ta Pani doktor jak i przychodnia to o kant tyłka wytrzeć! Dołączam się do opinii powyżej tylko ciągle przedstawiciele siedzą i wchodzą w kolejki i zwracają głowę a pacjenci siedzą w kolejkach! Pomijam fakt że zarówno ona jak i dr Kaleta to specjalistki od faszerowana dzieci antybiotykami ! Ą obsługa najgorsza z możliwych - Panie rejestratotki to za karę tam pracują bo wiecznie mają że wszystkim problem .
Opinia dodana przez: Xyz

lekarz Zofia Mikołajczyk-Kuś

Pediatra, Neonatolog

99-300 Kutno

Bardzo kompetentna Pani doktor. Chodziła do Niej moja mama ze mną , ja polecam wszystkim Panią doktor.Zawsze znajdzie czas dla wszystkich!

lekarz Barbara Mikołajczyk

Pediatra, Neonatolog

99-300 Kutno

Bardzo miła i wyrozumiała Pani Doktor o łagodnym usposobieniu. Prawdziwy pediatra - taki jakiego się oczekuje. Miałam przyjemność razem z moim nowonarodzonym maleństwem być pod opieką Pani Doktor w szpitalu w Kutnie.

lekarz Teresa Rynkiewicz-Kowalska

Przychodnia
Kołłątaja 23
99-300 Kutno

Wspaniały lekarz zawsze trafnie stawia diagnozę w przypadku moich dzieci, leki przepisuje skuteczne ale i nie najdroższe.Ma wspaniałe podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Bożenna Grabowska

Psycholog dziecięcy, Pediatra

zakład opiekuńczo-leczniczy
Wyszyńskiego 14A
99-300 Kutno

Pani doktor jest bardzo arogancka. Nie da się jej nic powiedzieć, zawsze wie lepiej. Nie daje skierowań, nawet kiedy to potrzebne. Nie ma podejścia do dzieci, choć jest pediatrą.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Joanna Tim-Kanar

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Gdyby byla ostatnim lekarzem na swiecie, za nic bym do niej nie wrocila. Wymyslila mojemu synowi powazna chorobe, nastraszyla nas a w warszawie okazalo sie ze syn jest zdrowy.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Danuta Karasińska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46

lekarz Paweł Głowacki