Filtruj terminy

Lekarze Pediatra Lądek-Zdrój

lekarz Maria Dukat-Krzonkalla

Węglowa 3 /
Lądek-Zdrój

Wspaniały lekarz i najlepszy pediatra, jakiego do tej pory spotkaliśmy! Pani doktor jest kompetentna, cierpliwa, przyjazna i ma świetny kontakt z pacjentem i rodzicami. Dziękujemy Pani Doktor za opiekę w szpitalu w Bystrzycy Kłodzkiej!
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Andrzej Inglot

M.Rataja 5
Lądek-Zdrój

odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Byłam w 2010 r w sanatorium i jestem pod wrażenem ze sa jeszcze tacy lekarze którzy chcą swój cenny czas poświecić chorym,z każda sprawą można zwrócić sie .

lekarz Jolanta Cop

Broniewskiego 22
57-540 Lądek-Zdrój

Wspaniała kobieta. Bylismy w Lądku w Sanatorium, córcię nagle rozbolało ucho. Pani doktor przyjęła nas od razu, przeoisała leki na zapalenie ucha i po trzech dniach mała skontrolował. Jestem zadowolony.

lekarz Edward Kościuszko

Świeczewskiego 5
57-540 Lądek-Zdrój

Fatalne podejscie, od razu jedno z rodzicow wyprosil z gabinetu dopiero jak polapal ze mama w ciazy a tata sam nie jest w stanie dziecka uspokoic to troche spuscil z tonu. Po czym przepisal dziecku lek na dolegliwosci ktorych dziecko nie mialo, tlumaczac ze przepisuje to nawet kobietom w ciazy tak dla zasady i na uspokojenie. Strata czasu, lepiej w ogole nie pojawiac sie na wizycie kiedy dowiesz sie ze ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Magdalena Krawczyńska