Pediatra

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: 24 Lip o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Pediatra, Lekarz rehabilitacji medycznej

90-032 Łódź

Pani doktor ma nie tylko dużą wiedzę, ale również odpowiednie podejście do dzieci. To lekarz, do którego mam zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam!!

Wolny termin: 25 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Wolny termin: 26 Lip o 14:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

Mama Wiktorii i Olka

Wolny termin: 26 Lip o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra
Pediatra Warszawa dr n. med. Tomasz Floriańczyk

Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
aleja Jerozolimskie 123 A

Wolny termin: 23 Lip o 08:00. Sprawdź inny.

lek. med. Jerzy Stążka

Choroby zakaźne, Pediatra

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Wolny termin: 23 Lip o 08:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Wolny termin: 23 Lip o 14:00. Sprawdź inny.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze

SUPER LEKARZ TO MALO POWIEDZIANE. JEST TO LEKARZ BARDZO CENIONY WSRÓD PACJENTOW I TYCH MAŁYCH I TYCH DUŻYCH

Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Panią Doktor polecali znajomi, niestety ogromne rozczarowanie. Podczas pierwszej wizyty córka dostała antybiotyk i stan zdrowia nieco się poprawił, w tym sensie, ze przez 3 tygodnie nie chorowała. W czasie wizyty Pani doktor odebrała chyba z 6 telefonow (umawiała się na wizyty) ani razu przy tym nawet nie przeprosiła. Przecież oczywiste jest, że płacę jej za umawianie się na wizyty a nie poświęcenie czasu mojemu dziecku. Przedstawiłam wszystkie wyniki i badania ale p. Dr nie raczyła sobie nic wpisać w kartę. W efekcie podczas następnej wizyty zwróciła mi uwagę, że najpierw powinnam zrobić badania dziecku a na moja odpowiedź, że wszystkie wyniki badań zostały jej przedstawione zapytała co z nich wynikało??? Ogólnie miałam "średnie" wrażenie ale najważniejsze aby pomogła dziecku skoro jest taka dobra a zatem nie zwracałam uwagi na dziwny styl bycia i prowadzenia rozmowy przez Panią Doktor (np pytania typu "dlaczego Pani jej nie leczy??? dlaczego nie podaje jej Pani takich a takich leków???, na co Pani czeka?" przecież to oczywiste, że gdybym była pediatrą nie szukałabym u niej pomocy. Ale podczas drugiej wizyty zwaliła mnie z nóg. Zgłosiłam problem z brzuszkiem, skoro brak pasożytów i usg ok to brak choroby (może i tak) szkoda tylko, że nawet nie zbadała brzuszka. Poza tym wręcz zaniepokoiła mnie złość Pani Doktor gdy dziecko dłużej się rozbierało. Kompletna porażka, może ta Pani ma wiedzę, ale zdecydowanie musi zmienić sposób zachowania. To ona ma mi wszystko wyjaśnić, po to tam jest.