Pediatra Ostrołęka

Klinika okulistyczna
Guliwera 9
07-410 Ostrołęka

Znakomity lekarz , fachowiec w dziedzinie pediatrii jakich naprawdę mało , bardzo cierpliwy , konkretny , poświęca pacjentowi dużo czasu. Dzieli się swoją wiedzą na temat choroby bardzo zrozumiale , a nie książkowymi epitetami. Polecam bardzo.

lekarz Wojciech Jakowicki

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Marii Korzeniowskiej 8
07-410 Ostrołęka

Dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Z uprzejmością zwraca się do pacjentów. Jest też bardzo doświadczony, zawsze dobrze poradzi co należy robić w przypadku różnych dolegliwości.

ul. Syreny
07-410 Ostrołęka

Wspaniały lekarz. Podczas wizyt wszystko dokładnie tłumaczy.

Traugutta 5
07-410 Ostrołęka

Korzystam z porad doktora Chełchowskiego zarówno w szpitalu gdzie jest ordynatorem jak również z wizyt w prywatnym gabinecie.Bardzo stateczny rzeczowy opanowany człowiek.Wiele mu zawdzięczamy i serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc czas wyrozumiałość dla nas rodziców i naszego Pawełka.Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie życzymy dużo zdrówka i 100 lat pracy Darek z Płoniaw.

Rodzina
ul. Generała Gorbatowa 10,
07-410 Ostrołęka

Mam dwoje dzieci i tylko Ona potrafiła zbadać moje młodsze dziecko które panicznie boi się lekarzy. Starszego syna przepisałam do doktor Gronowskiej ze względu na to, że inny lekarz leczył zapalenie oskrzeli ponad miesiąc a Ona poradziła sobie w 7 dni. Jeszcze się na Niej nie zawiodłam i każdemu Ją polecam.

Przychodnia Zdrowia Hipokrates
Polna 17
07-410 Ostrołęka

Beznadziejna kobieta, dziwi mnie bardzo że ktoś zatrudnia taką doktor zero zainteresowania pacjentem, poglądy z zeszłej epoki, jak by było mało potrafi być bardzo nie uprzejma, absolutnie odradzam szczególnie młodym mamom( ta pani pracuje w Centrum medycznym na 11 listopada)

Ostrołęka

Pediatra Ostrołęka lek. med. Wojciech  Jakowicki