Pediatra Otwock

lekarz Artur Kuś

Warszawska 11/13 (All-Medi)
05-400 Otwock

Zdecydowanie NIE Polecam ! Zrezygnowaliśmy z opieki na NFZ na rzecz prywatnych wizyt u Dr. Kusia. Lekarz ma wiedzę z zakresu naturalnych metod leczenia, ale niestety poziom jego kultury osobistej jest poniżej zera. Zadzwoniliśmy w środę, aby zapisać się na piątek. Miała to być wizyta okresową ( po 6 miesiącu) +1 szczepienie. Jechaliśmy ponad godzinę pociągiem, ze stacji prawie biegliśmy z małym dzieckiem, żeby się nie spóźnić, bo szanujemy innych ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Tybuszewska

Omijać szerokim łukiem.
Udawać się jedynie po zwolnienie.
Nie wiem jak ta lekarz uzyskała prawo wykonywania zawodu pediatry.
Nie potrafi zbadać dziecka w gabinecie, stawia błędne diagnozy, po tylu latach praktyki.
Przepisuje antybiotyki na wszystko, bo tak najbezpieczniej dla niej, nie dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Agatka

lekarz Maria Chorążykiewicz

Alergolog, Pediatra

Kołłątaja 50 lok. 7
Otwock

Bardzo dobry lekarz zarówno pediatra jak i alergolog. Zawsze służy radą, wyslucha, oceni i postawi diagnozę. W naszym przypadku trafną. Jest przede wszystkim sympatyczną i kompetentną osobą. Polecam z całego serca.

lekarz Barbara Karpińska-Kurek

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Bardzo polecam Panią Doktor , poświęca dużo czasu , zawsze rozpozna chorobę i skutecznie jej zaradzi , miła kompetętna i zawsze uśmiechnięta.

lekarz Renata Gorzelańczyk

05-402 Otwock

tacy lekarze powinni być pozbawieni wykonywania zawodu!!!!! dziwne, bardzo dziwne, że nikt nad tym nie czuwa!!!!!! jeżeli brzydzi się dotknąć dziecka to co to za pediatra!!!!ciekawe dlaczego kierowniczka Przychodni nie reaguje na zażalenia i skargi rodziców zatroskanych o zdrowie swoich dzieci!!!!! to skandal.. ciekawe czy sama ma dzieci jak tak to czy też ich się brzydzi!!! potwór a nie pediatra!!!!!

lekarz Barbara Napieralska

05-402 Otwock

Pani doktor sprawia "dziwne" wrażenie, nie wzbudza zaufania i pracuje chyba za karę (sprawia wrażenie lekarza rodem z PRL-u ;-) )
Na szczęście byłam u tej Pani tylko raz (na dyżurze świątecznym) i jako osoba dorosła (mam nadzieję) więcej jej nie spotkam.
Niestety przyszła spóźniona (byłam pierwszą jej pacjentką), kazała mi głośniej mówić (nie mogłam mówić, ponieważ bardzo bolało mnie gardło) a podczas wypisywania zwolnienia, "przyczepiła się" do ...

lekarz Marta Wysocka-Mincewicz

Diabetolog, Pediatra

05-402 Otwock

Bardzo kompetentna lekarka, do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Współpracuje z chorym, dostosowuje leczenie do trybu życia i nie narzuca określonych terapii, a ostateczny wybór daje pacjentowi. Bardzo życzliwa i gotowa do pomocy o każdej porze dnia i nocy. Chętnie dzieli się swoją wiedzą w różnych zagadnieniach medycznych.
Opinia dodana przez: Joanna

dr Żanna Matwiejewa

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Nigdy nie spotkałam tak kompetentnego, uprzejmego i dobrego lekarza. Co jest ważne? Lekarz zawsze powinien do końca wysłuchać pacjenta. Pani Żanna tak ma. Cenię ją za to i nie tylko. POMOGŁA MI W CHOROBIE!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Hanna Jędruszak

Prądzyńskiego 4a
05-400 Otwock

Pani doktor,leczyła moją córkę ,prawidłowo stawia diagnozę dlatego zawsze bez żadnych komplikacji dziecko wracało szybko do zdrowia.

lekarz Iwona Sawionek

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

Bardzo polecam, profesjonalne podejście do dzieci oraz bardzo wysokie kompetencje. Wizyta bardzo udana

Pediatrzy w Otwocku