Pediatra Otwock

lekarz Artur Kuś

Warszawska 11/13 (All-Medi)
05-400 Otwock

Cudowny lekarz. Bardzo trafna diagnoza. Inni lekarze nie potrafili sobie poradzić z diagnoza a doktor odrazu poznał się na chorobie. Jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi. Bardzo dobrze zbadał dziecko. Wytłumaczył dokładnie co robić. Dzieki trafnej diagnozie dziecko dostało odpowiednie leki. Bardzo dobry lekarz!! Najlepszy u jakiego byłam!
Opinia dodana przez: maja123

lekarz Anna Tybuszewska

05-402 Otwock

Nie polecam wizyty z dzieckiem u tej lekarki żeby nie narażać rodzica i dziecka na stres. Jak przeczytałem na stronie RCZ (cytuję fragment) "...Oczkiem w głowie Pani dyrektor Anny Tybuszewskiej są dzieci, zarówno te zdrowe, które przychodzą wyłącznie po poradę i szczepienia, jak również chore, o które dbamy jak potrafimy najlepiej..." to miałem wrażenie, że czytam gazetę z czasów PRL.
Lekarz / dyrektor Anna Tybuszewska traktuje rodzica z dzieckiem trochę ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Maria Chorążykiewicz

Pediatra, Alergolog

Kołłątaja 50 lok. 7
Otwock

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Wymyśla choroby gdy nie ma pewności co dolega pacjentowi i wysyła na (zazwyczaj płatne) badania w ogóle nie związane z chorobą. Mnie wysłała do ortopedy, a przyszłam z zapaleniem krtani jak się później okazało, bo szanowna pani doktor nie miała pojęcia co to może być(a przy okazji sprawdzi kręgosłup, bo przecież na korytarzu wcale nie ma kolejki). Oczywiście ortopeda jak najszybciej, bo to może być ...

lekarz Barbara Karpińska-Kurek

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Bardzo polecam Panią Doktor , poświęca dużo czasu , zawsze rozpozna chorobę i skutecznie jej zaradzi , miła kompetętna i zawsze uśmiechnięta.

lekarz Renata Gorzelańczyk

05-402 Otwock

tacy lekarze powinni być pozbawieni wykonywania zawodu!!!!! dziwne, bardzo dziwne, że nikt nad tym nie czuwa!!!!!! jeżeli brzydzi się dotknąć dziecka to co to za pediatra!!!!ciekawe dlaczego kierowniczka Przychodni nie reaguje na zażalenia i skargi rodziców zatroskanych o zdrowie swoich dzieci!!!!! to skandal.. ciekawe czy sama ma dzieci jak tak to czy też ich się brzydzi!!! potwór a nie pediatra!!!!!

lekarz Barbara Napieralska

05-402 Otwock

Pani doktor sprawia "dziwne" wrażenie, nie wzbudza zaufania i pracuje chyba za karę (sprawia wrażenie lekarza rodem z PRL-u ;-) )
Na szczęście byłam u tej Pani tylko raz (na dyżurze świątecznym) i jako osoba dorosła (mam nadzieję) więcej jej nie spotkam.
Niestety przyszła spóźniona (byłam pierwszą jej pacjentką), kazała mi głośniej mówić (nie mogłam mówić, ponieważ bardzo bolało mnie gardło) a podczas wypisywania zwolnienia, "przyczepiła się" do ...

dr Żanna Matwiejewa

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Nigdy nie spotkałam tak kompetentnego, uprzejmego i dobrego lekarza. Co jest ważne? Lekarz zawsze powinien do końca wysłuchać pacjenta. Pani Żanna tak ma. Cenię ją za to i nie tylko. POMOGŁA MI W CHOROBIE!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Hanna Jędruszak

Prądzyńskiego 4a
05-400 Otwock

Pani doktor,leczyła moją córkę ,prawidłowo stawia diagnozę dlatego zawsze bez żadnych komplikacji dziecko wracało szybko do zdrowia.

lekarz Iwona Sawionek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

Bardzo polecam, profesjonalne podejście do dzieci oraz bardzo wysokie kompetencje. Wizyta bardzo udana

lekarz Marta Wysocka-Mincewicz

Pediatra, Diabetolog

05-402 Otwock

Znam Panią Doktor od ponad dziesięciu lat i nie spotkałam bardziej oddanego i kompetentnego lekarza. Wspaniała osoba, posiadająca ogromną wiedzę, podchodząca do pacjenta w sposób indywidualny, dostosowując metodę leczenia do pacjenta, a "ustawiając" pacjenta według stereotypów leczenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Pediatrzy w Otwocku