Pediatra Otwock

lekarz Iwona Sawionek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

super lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarz

dr Romana Borkowska

Pulmonolog, Pediatra

ALERGO-MED Poradnia Specjalistyczna Leczenia Alergii i Chorób Płuc

05-400 Otwock

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Znam Panią Doktor od ponad dziesięciu lat i nie spotkałam bardziej oddanego i kompetentnego lekarza. Wspaniała osoba, posiadająca ogromną wiedzę, podchodząca do pacjenta w sposób indywidualny, dostosowując metodę leczenia do pacjenta, a "ustawiając" pacjenta według stereotypów leczenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Doskonały lekarz, Szkoda tylko że nie prowadzi prywatnej praktyki bo na wizyt w przychodni długo się czeka.

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Bardzo polecam Panią Doktor , poświęca dużo czasu , zawsze rozpozna chorobę i skutecznie jej zaradzi , miła kompetętna i zawsze uśmiechnięta.

Warszawska 11/13 (All-Medi)
05-400 Otwock

Polecam,wyciągnął mojego syna z astmy.lekarz który stara się nie stosować antybiotyków.Zawsze pod telefonem ,można na niego liczyć.
Opinia dodana przez: magda

Prądzyńskiego 4a
05-400 Otwock

Pani doktor,leczyła moją córkę ,prawidłowo stawia diagnozę dlatego zawsze bez żadnych komplikacji dziecko wracało szybko do zdrowia.

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Nigdy nie spotkałam tak kompetentnego, uprzejmego i dobrego lekarza. Co jest ważne? Lekarz zawsze powinien do końca wysłuchać pacjenta. Pani Żanna tak ma. Cenię ją za to i nie tylko. POMOGŁA MI W CHOROBIE!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

Kołłątaja 50 lok. 7
Otwock

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Wymyśla choroby gdy nie ma pewności co dolega pacjentowi i wysyła na (zazwyczaj płatne) badania w ogóle nie związane z chorobą. Mnie wysłała do ortopedy, a przyszłam z zapaleniem krtani jak się później okazało, bo szanowna pani doktor nie miała pojęcia co to może być(a przy okazji sprawdzi kręgosłup, bo przecież na korytarzu wcale nie ma kolejki). Oczywiście ortopeda jak najszybciej, bo to może być ...

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Nie polecam wizyty z dzieckiem u tej lekarki żeby nie narażać rodzica i dziecka na stres. Jak przeczytałem na stronie RCZ (cytuję fragment) "...Oczkiem w głowie Pani dyrektor Anny Tybuszewskiej są dzieci, zarówno te zdrowe, które przychodzą wyłącznie po poradę i szczepienia, jak również chore, o które dbamy jak potrafimy najlepiej..." to miałem wrażenie, że czytam gazetę z czasów PRL.
Lekarz / dyrektor Anna Tybuszewska traktuje rodzica z dzieckiem trochę ...
Opinia dodana przez: Robert

Pediatrzy w Otwocku